Airdrop Finder
Airdrop Finder
Реальна Війна
Реальна Війна
🎵 XITMUZON | MUZIKA 2024
🎵 XITMUZON | MUZIKA 2024
Airdrop Finder
Airdrop Finder
Реальна Війна
Реальна Війна
🎵 XITMUZON | MUZIKA 2024
🎵 XITMUZON | MUZIKA 2024
Дія.City avatar

Дія.City

Тэхналогіі
Дія.City — це унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній в Україні.
Рэйтынг TGlist
0
0
ТыпПублічны
Вертыфікацыя
Вертыфікаваны
Надзейнасць
Не надзейны
РазмяшчэннеУкраїна
МоваІншая
Дата стварэння каналаSep 16, 2020
Дадана ў TGlist
Jun 15, 2023
Прыкрепленая група

Статыстыка Тэлеграм-канала Дія.City

Падпісчыкаў

2 054

24 гадз.00%Тыдзень
3
-0.1%Месяц
7
-0.3%

Індэкс цытавання

0

Згадкі1Рэпостаў на каналах0Згадкі на каналах1

Сярэдняе ахоп 1 паста

380

12 гадз.310
15.3%
24 гадз.380
1.9%
48 гадз.3910%

Узаемадзеянне (ER)

5.43%

Рэпостаў4Каментары0Рэакцыі18

Узаемадзеянне па ахопу (ERR)

0%

24 гадз.0%Тыдзень
0.06%
Месяц0%

Ахоп 1 рэкламнага паста

380

1 гадз.00%1 – 4 гадз.00%4 - 24 гадз.7018.42%
Падключыце нашага бота да канала і даведайцеся пол аўдыторыі гэтага канала.
Усяго пастоў за 24 гадзіны
0
Дынаміка
-

Апошнія публікацыі ў групе "Дія.City"

Від ідеї до успішного стартапу. Приходьте на безоплатні воркшопи для підприємців від EIT 📖

Європейський інститут інновацій і технологій проведе серію воркшопів Rebuild Ukraine. Вони допоможуть учасникам дізнатися все про запуск стартапу з нуля.

Кому будуть цікаві ці воркшопи:
🎓 студентам, аспірантам та науковцям
👩🏻‍🔬 дослідникам з наукоємними ідеями
💼 підприємцям та інноваторам

Учасники працюватимуть як у групах, так й індивідуально. А під керівництвом досвідчених менторів вони перетворюватимуть ідеї в реально дієві бізнеси.

Також студенти зможуть провести Q&A-сесію із кожним з експертів, поставити запитання та здобути знання для побудови стратегії свого проєкту.

Навчатися можна онлайн та офлайн, якщо ви в Києві.

Найкращі учасники проєкту зможуть долучитися до pre-acceleration програми EIT Jumpstarter та позмагатися за фінансовий приз до 10 тисяч євро.

🔗 Самі ж воркшопи відбудуться 15 та 29 березня. Щоб долучитися, попередньо зареєструйтеся за посиланням.

Долучайтеся та ставайте професійним підприємцем просто зараз 🦾
Формуємо інвестиційну культуру в Україні. Розпочинаємо роботу над Дія.Cіty Invest 🪙

Мінцифра та Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку погодили концепт нового проєкту.

Мета Дія.Cіtу Invest — створити законодавчі умови для венчурного інвестування в технологічні компанії. Хочемо, щоб юридично запустити невеликий венчурний фонд в Україні було максимально просто й швидко. Зараз на це потрібно пів року, а з Дія.Cіtу Invest буде близько тижня.

Проєкт започаткує принципово нову культуру інвестування в Україні. А українські стартапи отримають ще більше можливостей для залучення інвестицій.

Це не тільки дасть змогу пришвидшити розвиток наявних стартапів, а й стимулюватиме появу нових технологічних проєктів в Україні.

Створюємо найкращі умови для розвитку українського технологічного бізнесу 🙌🏻
Виробник 3D-сканерів, розробник РЕБів та маркетплейс автівок. У Дія.Cіtу — понад 1 600 резидентів 💫

Дедалі більше технологічних бізнесів обирають Дія.Cіtу для розвитку. Зараз у просторі вже 1 600+ компаній. Розповідаємо більше про нових резидентів:

🏡 Flatfy — частина екосистеми проєктів ЛУН. Це пошуковик нерухомості на вторинному ринку. Він збирає та обробляє всі актуальні оголошення про нерухомість на вторинному ринку й надає користувачам зручний інтерфейс для перегляду всіх пропозицій на одній платформі.

🚗 RST — онлайн-майданчик для продажу автомобілів. Платформа пропонує пошук серед 400 тисяч оголошень з продажу вживаних та нових автівок. Її користувачі можуть скористатися зручним пошуком транспортних засобів за різними параметрами: марка, модель, ціна, рік випуску, тип двигуна тощо.

🎓 Optimate — диджитал-асистент освітнього бізнесу. Він зберігає всю інформацію про розклад, оплати, викладачів та студентів в одному місці. Головне завдання стартапу — оптимізувати процес навчання й обліку фінансів та автоматизувати операційну рутину. Уже 157 українських онлайн-шкіл упровадили Optimate. А в найближчих планах стартапу — вийти на європейський ринок.

🦷 3Shape — розробник 3D-сканерів та програмного забезпечення для стоматології та аудіології. Їхній софт, продукти й послуги доступні на ринках понад 100 країн світу, а сама компанія представлена в 28 державах, зокрема й в Україні.

🪖 Vidar Systems — стартап, який розробляє акустичні технології на базі ШІ. Вони допомагають виявляти ворожу артилерію за звуком пострілу. Один їхній комплекс налічує п’ять або десять акустичних сенсорів. За підрахунками, один такий комплекс може закрити ділянку фронту в 10–20 кілометрів. Торік Vidar Systems став одним із переможців IT Arena Startup Competition та отримав $10 тисяч.

📡 Spectron — український виробник засобів РЕБ. Він створив авторський продукт Spectron Kupol, який на 70% складається з комплектуючих українських виробників. Він ефективно протидіє FPV-дронам, квадрокоптерам типу DJI Mavic 3 або Autel Evo 2 та іншим цивільним дронам. А час автономної роботи комплексу — від 2 до 10 годин та залежить від кількості модулів.

Раді створювати найкращі умови для крутих технологічних компаній. Вітаємо в просторі 🫶🏻
Яке майбутнє healthtech в Україні? Дізнавайтеся на Q&A із Самвелом Акобяном, СЕО та co-founder lilo, співзасновником Helsi 💊

Щомісяця бізнес-спілка Diia.City United організовує зустрічі з учасниками Стратегічної ради об’єднання — топами українського технологічного сектору.

Цього разу ви зможете поспілкуватися із серійним підприємцем Самвелом Акобяном, СЕО та co-founder lilo, а також співзасновником Helsi. Він відповість на питання, як технології змінюють український бізнес та наскільки ми готові до таких трансформацій.

На події ви також дізнаєтеся про:

✅ шлях Самвела в таких нішах, як health-tech, insure-tech та pet-tech
✅ роботу бізнес-моделі «підписка на здоров’я» від lilo та її ефективність
✅ можливості для підприємців-інноваторів в Україні
✅ перспективи розвитку insure-tech в Україні та всьому світі
✅ вплив штучного інтелекту на медичні послуги

🗓️ Зустріч відбудеться 19 березня о 17:00 у гібридному форматі. Місце проведення заходу повідомлять лише зареєстрованим гостям.

🔗 Щоб взяти участь у Q&A-сесії, треба зареєструватися за посиланням.

Реєструйтеся просто зараз та отримайте корисні інсайти для розвитку бізнесу 🙌🏻
Перезавантаження після війни. Уже 20 ветеранів і ветеранок розпочали кар’єру в ІТ завдяки Mate academy 🦾🪖

Резидент Дія.Cіtу запустив для ветеранів і ветеранок війни проєкт з безоплатного навчання ІТ-спеціальностей. Тож зараз майже 60 захисників та захисниць успішно опановують обрані професії. А 20 ветеранів уже почали працювати в ІТ. Ще п’ять — успішно завершили навчання та готові до найму.

Серед найпопулярніших напрямів, які обирають ветерани: Frontend, Fullstack та Python, а також QA. А ще вже цього місяця розпочне навчання нова група студентів з Data Analytics.

За умовами програми студенти навчаються у форматі повного дня — з понеділка по п’ятницю з 9 до 18 години. Окрім ІТ-спеціальностей, вони мають змогу безоплатно вивчати англійську. Саме ж навчання практикоорієнтоване, де лише 20% освітнього процесу займає теорія, а 80% — практика та проєктна робота в групах.

Усі охочі взяти участь у програмі можуть подати заявку в будь-який час — набір відкритий на постійній основі 💫

🔗 Дізнайтеся більше про проєкт та подавайтеся на нього просто зараз за посиланням.

Створюємо більше кар’єрних можливостей для наших захисників і захисниць 🙌🏻
Космічні українські технології. Резидент Дія.Cіtу DroneUA поставив роботів для NASA 🪐

Перші тестові пристрої поїхали до американського штату Вірджинія, де їх використовуватимуть на одному з підрозділів агентства.

У DroneUA зазначили, що це хороший початок для співпраці. Вони сподіваються, що після тестування пристроїв у США можна буде домовлятися про постійне взаємовигідне партнерство.

DroneUA — це інтегратор безпілотних рішень на ринку України та світу. Вони також створюють продукти для таких сфер, як енергетика, нафтогазова промисловість та геодезія, топографія.

На початку лютого компанія офіційно зареєструвала торговельну марку в США та оголосила про вихід на ринок Північної Америки.

Вітаємо DroneUA з таким визнанням і пишаємося 🫶🏻
Відкриті дані VS корупція — знайомимо з OpenData-резидентами Дія.City 🔎

Відкриті дані сприяють боротьбі з корупцією, роблять державу прозорішою та дають бізнесу більше можливостей для розвитку. Знайомимо вас із резидентами Дія.City, які працюють з відкритими даними та змінюють систему на краще 🔽

✅ YouControl — аналітична платформа формує досьє на всі зареєстровані компанії та ФОП в Україні. Завдяки їхнім інструментам журналісти та ГО провели понад 17 000 антикорупційних розслідувань.

✅ Opendatabot — сервіс надає користувачам дані з відкритих джерел, що значно спрощує процес перевірки контрагентів, аналізу ринку та ухвалення зважених бізнес-рішень.

✅ Clarity Project — дає змогу перевіряти контрагентів у понад 140 реєстрах та надає розширену аналітику закупівель й аукціонів Prozorro.

✅ VKURSI — платформа виявляє конфлікти інтересів посадовців, аналізує майно декларантів і перевіряє тендери Prozorro.

✅ SmartTender — офіційний майданчик Prozorro, який використовує ШІ для прозорих електронних торгів та створює рівні умови для малого й великого бізнесу.

💫 Будьте серед лідерів ІТ-індустрії і ви! Долучайтеся до найкращого правового й податкового простору вже зараз за посиланням — https://city.diia.gov.ua/
Стимулюємо розвиток оборонних технологій. Переваги Дія.Cіtу для defense tech-компаній 🪖🔝

Ви технологічний проєкт у defense tech-ніші? Скористайтеся вигідними умовами Дія.Cіtу для розвитку й масштабування вашої компанії.

Уже три роки простір надає українським компаніям інструменти, що допомагають зростати. У каруселі розповідаємо, які можливості для розвитку дає резидентство в Дія.Cіtу. Гортайте та діліться з друзями з defense tech-сфери.

Готові стати частиною найкращого правового й податкового простору? Підготували для вас покрокову інструкцію, як долучитися до Дія.Cіtу. Заповнюйте заяву та завантажуйте гайдлайн за посиланням.

Створюємо найкращі умови для розвитку оборонних компаній 💫
Резидентство в Дія.Cіtу: можливості для компаній та стартапів — проводимо вебінар для ІТ-бізнесів 💬

Розглядаєте можливість стати резидентом Дія.Cіtу? Наша онбординг-команда проконсультує щодо інструментів простору, розкаже про типові помилки при поданні заявки на резидентство, а також відповість на найпоширеніші запитання від компаній.

На вебінарі дізнаєтеся про:

✅ Переваги резидентства в просторі
✅ Набуття статусу резидента та подальші дії
✅ Деталі перебування в статусі резидента Дія.Cіtу на умовах стартапу

🗓️ Коли: 5 березня о 15:00
🔗 Щоб взяти участь у події зареєструйтеся за посиланням.

Розкривайте потенціал Дія.Cіtу з вигодою для власного бізнесу 🙌🏻
R&D-центри у всіх сферах приєднуватимуться до Дія.City — Уряд ухвалив постанову 🧬

Тепер компанії, що займаються R&D у всіх сферах, можуть ставати резидентами Дія.Cіtу та користуватися вигідними умовами простору.

Дія.Cіtу дасть змогу таким компаніям побудувати прозору корпоративну структуру, оптимізувати податкове навантаження та користуватися елементами англійського права.

Своєю чергою, сприятливий клімат для R&D приваблює іноземні інвестиції. Міжнародні компанії зацікавлені вкладати кошти в країни з розвиненою науково-технічною інфраструктурою та кваліфікованими кадрами.

Дякуємо Уряду за підтримку 🙌🏻
Розвиваємо інновації. Україна на четвертому місці серед країн Європи за підтримкою стартапів 🧑🏼‍💻

Європейський альянс стартап-націй опублікував щорічний звіт, який містить рейтинг європейських країн за рівнем створення умов та можливостей для розвитку технологічних компаній. Україна в ньому посіла четверте місце серед 24 країн.

Ми набрали найбільшу кількість балів — 100 зі 100 — одразу в чотирьох категоріях. Зокрема, завдяки інструментам Дія.Cіtу, які дають стартапам та компаніям ще більше можливостей для масштабування.

Тож про які категорії йдеться?

✅ Швидкість створення бізнесу. В Україні через Дію можна відкрити компанію за один день. Таке можливо лише в 17% країн Європи.

✅ Доступ до фінансування. Програми від Ukrainian Startup Fund — точно приклад того, як держава може підтримувати та менторити інноваційні проєкти.

✅ Цифровізація та доступність. Україна стала однією з 18 європейських країн з найвищим рівнем цифровізації.

✅ Податкове регулювання та опціони. Завдяки Дія.Cіtу стартапи можуть користуватися опціонами. Вони дають змогу працівникам стартапу придбати акції компанії.

🔗 Повний репорт можна переглянути тут.

Створюємо найкращі умови для розвитку технологічних бізнесів в Україні 🫶🏻
«Близько 100 000 людей працюють у компаніях-резидентах Дія.Cіtу», — Михайло Федоров 💬

Простір Дія.Cіtу буквально запустив тренд на прозорість роботи. Зараз у компаніях-резидентах працюють ≈100 тисяч людей. З них 60% ІТ-спеціалістів мають трудові договори, 35% працюють за GIG-контрактами і 5% ведуть діяльність як ФОП. Це означає офіційне працевлаштування, соціальні гарантії та зрозумілі правила гри для бізнесу.

Про це у своєму матеріалі для видання AIN розповів Михайло Федоров, Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації.

Він також розказав докладніше про:
✅ головні досягнення Дія.Сіtу за три роки роботи
✅ ключові напрями розвитку простору на цей рік
✅ нові проєкти та ініціативи для технологічного бізнесу

🔗 Читайте повну версію матеріалу за посиланням.
Великий німецький виробник роботизованих систем ARX Robotics відкрив український офіс та став резидентом Дія.City 📟

Компанія розробляє автономні модульні безпілотні наземні системи та передові цифрові рішення, які використовують як у військовій, так і комерційній сферах.

У найближчих планах компанії — перенести в Україну частину виробничих процесів і розробки. А резидентство в Дія.City дасть змогу компанії ефективно масштабувати операційну діяльність, пришвидшити реалізацію планів із розвитку виробництва й науково-дослідної бази та залучити більше українських талантів.

Серед найпопулярніших розробок ARX Robotics — GEREON RCS. Це багатоцільова гусенична модульна платформа. Вона доставляє на передову вантажі — продовольство або боєприпаси — та евакуйовує поранених. Це дає змогу зберегти життя бійців на найбільш небезпечних ділянках фронту.

Платформа вже перебуває на озброєнні в арміях Німеччини, Швейцарії та Великої Британії, а також була розгорнута в межах місій НАТО на східному фланзі в Литві і Словаччині — Enhanced Forward Presence та Enhanced Forward Vigilance. У лютому 30 одиниць цієї техніки отримали й Збройні сили України.

ARX Robotics, вітаємо на борту Дія.City ✊🏻
$10 000 на розвиток оборонних стартапів. Беріть участь у другому відборі на акселератор Defence Builder 🪖

Для українських defence tech-стартапів це можливість отримати менторську підтримку, грантове фінансування, верифікацію технологій у співпраці з військовими, а також це дає змогу щотижнево презентувати свої розробки інвесторам для залучення фінансування та масштабування.

Які ще можливості надає участь в акселераторі? Завдяки Defence Builder ви зможете:

✅ отримати стартовий грант у $10 000
✅ вибороти додатковий грант, якщо покажете найкращі результати протягом акселерації серед інших команд
✅ налагодити партнерства з інвесторами, військовими та лідерами оборонної індустрії
✅ брати участь у щотижневих пітч-сесіях з інвесторами у сфері оборонних технологій
✅ тестувати розробки на навчальних полігонах та в умовах бойових дій
✅ долучитися до Demo Day, на якому команди презентуватимуть свої рішення топовим інвесторам та оборонним партнерам

Кого відберуть організатори? Це стартапи, які:

👉🏻 створюють оборонні рішення в таких напрямах, як РЕБ, БПЛА, системи зв’язку, перехоплювачі та софт.
👉🏻 мають робочий прототип, протестований у бойових або польових умовах та отримали перший зворотний зв’язок від військових.

🔗 Податися на відбір можна до 28 лютого за посиланням.

Розвивайте технології, що посилюють оборону країни ✊🏻

Український акселератор Defence Builder заснований у 2024 році для навчання команд та підтримки системного розвитку оборонного сектору України. Ініціатива реалізується за участі Sigma Software Labs, Київської школи економіки та Buntar Aerospace, а також за підтримки Міністерства оборони України.
Технологічна магія кохання. Розповідаємо про продукти від резидентів Дія.Cіtу, що запалюють самотні серця 💞

Кохання шукають чи будують? Не беремося шукати відповідь, а пропонуємо вам розпочати власну любовну історію завдяки продуктам від наших резидентів:

💬 Viber Dating — новий сервіс для знайомств, який інтегровано одразу в сам месенджер. Учора компанія Rakuten Viber офіційно розпочала попередню реєстрацію в сервісі для українців. Серед ключових переваг — знайомство з реальними людьми, бо всі профілі в дейтингу прив’язані до номерів телефонів. Але для збереження приватності вони будуть приховані.

📲 Kismia — застосунок для знайомств від української ІТ-компанії Quarks. Його авдиторія вже перевищила 61 мільйон користувачів. Окрім України, платформа працює в понад 20 країнах світу — США, Бразилії, Аргентині, Чилі, Великій Британії, Іспанії, Польщі тощо. У найближчих планах компанії —- підкорити ринок Індії.

🔔 Eden — перший міжнародний застосунок для знайомств християн, який зробили українці. Він має на меті об’єднати католиків, православних та протестантів в одному місці. Eden має зручний інтерфейс для спілкування, пошуку партнерів за різними критеріями, а також можливість обмінюватися повідомленнями й фотографіями.

І хай технології стирають межі, а кохання — відстані 🤍

Рэкорды

06.03.202523:59
2.1KПадпісчыкаў
10.02.202223:59
100Індэкс цытавання
29.12.202323:59
22.7KАхоп 1 паста
13.03.202513:35
380Ахоп рэкламнага паста
25.04.202423:59
15.84%ER
29.12.202323:59
1212.00%ERR

Развіццё

Падпісчыкаў
Індэкс цытавання
Ахоп 1 паста
Ахоп рэкламнага паста
ER
ERR
JAN '21JAN '22JAN '23JAN '24JAN '25

Папулярныя публікацыі Дія.City

Формуємо інвестиційну культуру в Україні. Розпочинаємо роботу над Дія.Cіty Invest 🪙

Мінцифра та Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку погодили концепт нового проєкту.

Мета Дія.Cіtу Invest — створити законодавчі умови для венчурного інвестування в технологічні компанії. Хочемо, щоб юридично запустити невеликий венчурний фонд в Україні було максимально просто й швидко. Зараз на це потрібно пів року, а з Дія.Cіtу Invest буде близько тижня.

Проєкт започаткує принципово нову культуру інвестування в Україні. А українські стартапи отримають ще більше можливостей для залучення інвестицій.

Це не тільки дасть змогу пришвидшити розвиток наявних стартапів, а й стимулюватиме появу нових технологічних проєктів в Україні.

Створюємо найкращі умови для розвитку українського технологічного бізнесу 🙌🏻
Від ідеї до успішного стартапу. Приходьте на безоплатні воркшопи для підприємців від EIT 📖

Європейський інститут інновацій і технологій проведе серію воркшопів Rebuild Ukraine. Вони допоможуть учасникам дізнатися все про запуск стартапу з нуля.

Кому будуть цікаві ці воркшопи:
🎓 студентам, аспірантам та науковцям
👩🏻‍🔬 дослідникам з наукоємними ідеями
💼 підприємцям та інноваторам

Учасники працюватимуть як у групах, так й індивідуально. А під керівництвом досвідчених менторів вони перетворюватимуть ідеї в реально дієві бізнеси.

Також студенти зможуть провести Q&A-сесію із кожним з експертів, поставити запитання та здобути знання для побудови стратегії свого проєкту.

Навчатися можна онлайн та офлайн, якщо ви в Києві.

Найкращі учасники проєкту зможуть долучитися до pre-acceleration програми EIT Jumpstarter та позмагатися за фінансовий приз до 10 тисяч євро.

🔗 Самі ж воркшопи відбудуться 15 та 29 березня. Щоб долучитися, попередньо зареєструйтеся за посиланням.

Долучайтеся та ставайте професійним підприємцем просто зараз 🦾
Виробник 3D-сканерів, розробник РЕБів та маркетплейс автівок. У Дія.Cіtу — понад 1 600 резидентів 💫

Дедалі більше технологічних бізнесів обирають Дія.Cіtу для розвитку. Зараз у просторі вже 1 600+ компаній. Розповідаємо більше про нових резидентів:

🏡 Flatfy — частина екосистеми проєктів ЛУН. Це пошуковик нерухомості на вторинному ринку. Він збирає та обробляє всі актуальні оголошення про нерухомість на вторинному ринку й надає користувачам зручний інтерфейс для перегляду всіх пропозицій на одній платформі.

🚗 RST — онлайн-майданчик для продажу автомобілів. Платформа пропонує пошук серед 400 тисяч оголошень з продажу вживаних та нових автівок. Її користувачі можуть скористатися зручним пошуком транспортних засобів за різними параметрами: марка, модель, ціна, рік випуску, тип двигуна тощо.

🎓 Optimate — диджитал-асистент освітнього бізнесу. Він зберігає всю інформацію про розклад, оплати, викладачів та студентів в одному місці. Головне завдання стартапу — оптимізувати процес навчання й обліку фінансів та автоматизувати операційну рутину. Уже 157 українських онлайн-шкіл упровадили Optimate. А в найближчих планах стартапу — вийти на європейський ринок.

🦷 3Shape — розробник 3D-сканерів та програмного забезпечення для стоматології та аудіології. Їхній софт, продукти й послуги доступні на ринках понад 100 країн світу, а сама компанія представлена в 28 державах, зокрема й в Україні.

🪖 Vidar Systems — стартап, який розробляє акустичні технології на базі ШІ. Вони допомагають виявляти ворожу артилерію за звуком пострілу. Один їхній комплекс налічує п’ять або десять акустичних сенсорів. За підрахунками, один такий комплекс може закрити ділянку фронту в 10–20 кілометрів. Торік Vidar Systems став одним із переможців IT Arena Startup Competition та отримав $10 тисяч.

📡 Spectron — український виробник засобів РЕБ. Він створив авторський продукт Spectron Kupol, який на 70% складається з комплектуючих українських виробників. Він ефективно протидіє FPV-дронам, квадрокоптерам типу DJI Mavic 3 або Autel Evo 2 та іншим цивільним дронам. А час автономної роботи комплексу — від 2 до 10 годин та залежить від кількості модулів.

Раді створювати найкращі умови для крутих технологічних компаній. Вітаємо в просторі 🫶🏻
Яке майбутнє healthtech в Україні? Дізнавайтеся на Q&A із Самвелом Акобяном, СЕО та co-founder lilo, співзасновником Helsi 💊

Щомісяця бізнес-спілка Diia.City United організовує зустрічі з учасниками Стратегічної ради об’єднання — топами українського технологічного сектору.

Цього разу ви зможете поспілкуватися із серійним підприємцем Самвелом Акобяном, СЕО та co-founder lilo, а також співзасновником Helsi. Він відповість на питання, як технології змінюють український бізнес та наскільки ми готові до таких трансформацій.

На події ви також дізнаєтеся про:

✅ шлях Самвела в таких нішах, як health-tech, insure-tech та pet-tech
✅ роботу бізнес-моделі «підписка на здоров’я» від lilo та її ефективність
✅ можливості для підприємців-інноваторів в Україні
✅ перспективи розвитку insure-tech в Україні та всьому світі
✅ вплив штучного інтелекту на медичні послуги

🗓️ Зустріч відбудеться 19 березня о 17:00 у гібридному форматі. Місце проведення заходу повідомлять лише зареєстрованим гостям.

🔗 Щоб взяти участь у Q&A-сесії, треба зареєструватися за посиланням.

Реєструйтеся просто зараз та отримайте корисні інсайти для розвитку бізнесу 🙌🏻
Увайдзіце, каб разблакаваць больш функцый.
Cookie

Мы выкарыстоўваем файлы cookie для паляпшэння вашага досведу прагляду. Націснуўшы «Прыняць усё», вы згаджаецеся на выкарыстанне файлаў cookie.