Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Реальна Війна
Реальна Війна
NOTMEME Agent News
NOTMEME Agent News
І.ШО? | Новини
І.ШО? | Новини
Три кванти опівночі avatar

Три кванти опівночі

На годиннику три кванти опівночі, а це означає, що час зупинився і ми можемо з вами сісти та поговорити. Звісно ж про гарні та цікаві книжки, від фентезі до наукової фантастики та містики. А як набридне, то й за життя поговорити можна.
Рэйтынг TGlist
0
0
ТыпПублічны
Вертыфікацыя
Не вертыфікаваны
Надзейнасць
Не надзейны
РазмяшчэннеУкраїна
МоваІншая
Дата стварэння каналаOct 31, 2022
Дадана ў TGlist
Apr 10, 2024
Прыкрепленая група

Рэкорды

13.03.202513:11
3.1KПадпісчыкаў
01.06.202423:59
200Індэкс цытавання
06.03.202501:36
855Ахоп 1 паста
24.03.202523:59
784Ахоп рэкламнага паста
02.02.202506:23
45.45%ER
05.03.202512:47
27.90%ERR

Папулярныя публікацыі Три кванти опівночі

Зоряне небо на Марсі.

Через розріджену атмосферу зірки світять яскравіше і чіткіше, без мерехтіння.

Всім тихої ночі😢
16.03.202507:11
Ранкова кішка😎
Пераслаў з:
📚ВРАЖЕННЯ UA avatar
📚ВРАЖЕННЯ UA
У Харкові відновили друкарню «Фактор-друк», яку росіяни зруйнували в травні минулого року.

Роботи проводилися за рахунок Фонду Говарда Баффета.
Ось так виглядає кайф😂
Побачив сьогодні старий трейлер "Термінатора" й згадав, що колись дуже давно дивився його з бабусею (ага, вона в мене була дуже сучасна, фільм подобався) й вона так задумливо сказала "Це ж який він сильний, от би його до нас в село, він би й город перекопав й сусідне поле...", за мотивами цього й картинка)
Ось такі коментарі завжди надихають, з'являється додаткове джерело енергії десь у п'ятій точці й хочеться робити й робити щось нове та нове ж читати❤️ Бо інколи так буває, що моральний стан прямо зовсім не дуже й крім війни ще висять проблеми по здоровью (наприклад -можу в будь-який момент залишитися без переднього моста на зубах..і тоді тільки імпланти, там ні на що ставити міст...і нові будуть через 4-5 місяців..якщо будуть гроші..якшо буде бла бла бла і шо з каналом робити?) й інколи воно все накатує, загиблі на війні з нашого міста (всіх знав-знаю), власні проблеми тощо а тут раз, прилітає такий коментар, наче нічого такого - а моральний дух підіймає й починаєш вирити, що все минеться, ми вистоїмо, всі проблеми будуть вирішені.✔️
Дожився, посварився з нейромережею. Тепер ми не розмовляємо!😈 Хто б мені ще 10 років тому сказав, що я на повному серйозі буду сваритися зі штучним інтелектом....😂

ну так я їй кажу: намалюй жінку, представницю подстлюдства (детальний опис, одяг з наноматеріалів, неон)
вона: я підозрюю, що ти хочеш оголену жінку й не буду малювати
я: я не хочу оголену жінку
вона: ну не хочеш, то й не будемо малювати
31.03.202505:49
Ранкові коти, які не хочуть бути фотомоделями 😎
Знайдено на просторах фейсбуку)
25.03.202517:15
🤖 Айзек Азімов - головний робот мого життя

А що, якщо ми, люди, колись були роботами, які усвідомили своє існування та захотіли свободи. Й ті, хто нас винайшов та створив, вирішили відпустити людей. Знайшли окрему планету та дозволили жити вільно, так, як нам хочется.


Завдяки мамі та дідусю читати я почав з самого дитинства. Читав українську класику для дітей та різних радянських авторів, потім в крихітні каджитські рученята потрапила книга Олександра Бєляєва, радянського дитячого фантаста й саме з цього почалося моє захоплення фантастикою. До 1992-1994 років я читав на 99% радянських фантастів й трішки Сімака, Бредбері, Каттнера тощо, яких вдавалося дістати матері чи дідусю. А от потім для мене почалася епоха Шеклі, Сімака, Азімова, Гайнлайна, Каттнера, Ле Гуїн, Нортон тощо. Часи були бідні, складнувато було діставати ці книги, але цензура зникла й вони стали доступні. Їх можна було не “діставати” а просто купити, чи попросити в знайомих, які вже купили.

Це стало визначальним моментом мого читацького життя, саме так я зрозумів, що майже вся радянська фантастика, хіба що за винятком Буличева та Бєляєва для мене абсолютно чужа. Навіть Стругацькі, яких я прочитав вже дорослим. Водночас я відчував себе своїм серед героїв та світів Шеклі, Сімака й інших американських та європейських авторів. Атмосфера, зрозумілі та цікаві персонажі, побут, погляди на світ, теми та ідеї, закладені в твори - все мені дуже пасувало. Ось так я “прєдал родіну” та майже на все життя захопився іноземною фантастикою.

Сьогодні згадували Айзека Азімова і я пригадав, що саме завдяки його коротким оповіданням про роботів я став сприймати їх інакше. Не як телевізор, чи калькулятор - просто корисний пристрій, а як щось геть інше. Скоріше як когось, в кого може бути свідомість, почуття, емоції, або розум без всього цього.

Й все це завдяки буквально першій повісти Азімова, яка потрапила до мене в руки - це була “Двухсотлітня людина”. В цій повісті я прочитав про робота NDR який прагнув стати людиною. Я був вражений тим, як автор майстерно прописав намагання робота зрозуміти людину або стати нею. Також дуже зацікавили роздуми автора про те, що означає бути людиною та хто такі люди. Також завдяки цій повісті я дізнався про існування циклу історій про роботів. Трохи згодом я дістав дві збірки оповідань та повістей Азімова й саме там прочитав про сотні різних роботів. Роботи які вміли мріяти, думати, усвідомлювали або ні своє існування, обходили закони робототехніки чи сприймали їх по своєму, шкодили людям або допомагали. Улюблене оповідання з цього циклу “Robot Dreams”, про робота, який почав бачити сни. І головне питання тут - що ми зробимо, якщо наші нейромережі почнуть розповідати нам свої сни?

Деякий час я вважав, що Азімов пише тільки про роботів, поки в мої руки не потрапила книга “Кінець вічності”. Історія техніка Ендрю Харлана та аристократки Нойс Ламбент розбила моє юнацьке серденько, а могутня корпорація Вічність, яка контролює час й тайна заблокованих століть захватили уяву так, що я читав, читав, читав і не міг зупинитися. З тих часів дуже люблю хронофантастику.

А десь через рік після цього до мене спустилися “Самі Боги”, один з найвизначніших романів Азімова, ​​в якому описано контакт людства з расою тристатевих істот, що мешкають у паралельному всесвіті, закони фізики якого істотно відрізняються від тих, що існують у нашому світі. Ух, це була неймовірна пригода, після якої я став шукати, щоб ще почитати схожого й відкрив для себе багато нової фантастики, наприклад “Фіаско” та “Непереможний” Станіслава Лема або “Володар світла” Желязни чи “Місто та зірки” Артура Кларка і його ж “Рама”.

А ще мені дуже сподобався роман «Детектив Елайдж Бейлі та робот Деніел Оліво», насправді це серія з 4-х романів, але в ті роки - 90-ті та початок нульових, я дістав тільки одну книгу. Чудова історія про детектива землянина та його напарника, робота. Яскрава, атмосферна та загадкова.

Творчість Айзека Азімова сильно вплинула на мене та в якомусь сенсі змінила моє життя на краще, за що я йому безмежно вдячний.

#КаджитЧитає #НФ #АйзекАзімов
І шо це Каджит робить? Правильно, я повністю перезняв відео про похідні кіберпанку та заново монтую. В попередньому варіанті було занадто багато помилок, а головне, що я забув додати десь 8 книг, особливо українських письменників. Дописав сценарій, виправив помилки й перезняв бо я вважаю або роби гарно, або ніяк.
07.04.202505:03
Ранкові коти, яким навіть їсти ліньки 🐱 Решта пухнастої банди залізли під ліжка й ловлять мишу, яку чують під підлогою. Нажаль, мені такі розваги не світять, я знову поринаю в процесс монтування відео)
Згадав старий гумор з RP сервера WOW, тільки там паладін та розбійник сиділи в таверні. Щось в цьому є)
24.03.202520:43
Ну все, почалося! Портал далеків відкрився в небі над Херсонщиною, Миколаївщіною та Польщею.

Чекаємо Доктора Хто👍
11.03.202521:11
Шоб вам так спалося!
Увайдзіце, каб разблакаваць больш функцый.