МС
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
ТУ
Труха⚡️Україна
НВ
Николаевский Ванёк
МС
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
ТУ
Труха⚡️Україна
НВ
Николаевский Ванёк
WBC | Ультрас Динамо
Спорт
WBC | Ультрас Динамо
Спорт
28 квітня – день пам'яті воїнів Дивізії «Галичина».

В цей день 1943 року було урочисто оголошено про створення Дивізії «Галичина». Тисячі галицьких українців відгукнулись на заклик і скористались можливістю розбудувати військове формування, яке згодом стало 1-ою Українською Дивізією УНА.

Майбутні дивізійники стояли перед непростим вибором у вирішальний час для європейського континенту. Передусім, вони обрали шлях боротьби, частина з них після Дивізії продовжить чинити збройний опір в лавах УПА, чимало дивізійників стане важливою спільнотою української діаспори, інші ж навіки залишили своє життя в боях за українську Державу.

Ім'я Дивізії продовжують плямувати наші вороги вже протягом 82 років, нажаль, і велика кількість наших співвітчизників все ще намагається обходити стороною історію «Галичини» в угоду сучасній кон'юнктурі. Але з кожним роком тих, хто в цей день згадує дивізійників стає більше, золотий левик на рукаві продовжує прикрашати форму борців за незалежність України.

"Дивізіє, гей, рідна мати,
Новітня Січ ти є для нас.
І треба, треба теє знати,
Чого від нас жадає час...
BAD BLUE BOYS – 39 років!

Сьогодні святкують день народження наші брати по духу — Bad Blue Boys! Вже 39 років ви залишаєтеся вірними кольорам, ідеалам та своєму клубу, доводячи, що підтримка – це більше, ніж просто футбол.

Нас єднає не лише літера "Д" на грудях, а й міцне братерство, боротьба та відданість спільним цінностям. Сьогодні ваш внесок у нашу спільну боротьбу проти одвічного ворога неоціненний. Ваша допомога українським воїнам – це не просто підтримка, це справжній акт братерства!

Бажаємо вам лише перемог – на трибунах, у житті та в історії! Нехай Динамо Загреб дарує вам нові приводи для гордості, а дух Bad Blue Boys стає тільки сильнішим.

Zauvijek zajedno, braćo! Neka Bad Blue Boys ostane snažan i ponosan, neka Dinamo uvijek pobjeđuje i neka bratstvo između naših naroda traje vječno! Hvala vam na podršci i prijateljstvu. Kyiv vas uvijek čeka!
HTF – 19 років!

З моменту заснування колектив стоїть в авангарді фанатського руху Динамо – на секторах, вулицях та поза ними.

Після 2014 року, а особливо з початком повномасштабної війни у 2022-му, представники HTF стали на захист України. Вони б’ються за свободу, виборюючи незалежність країни на передовій.

Сили та витримки всім, хто продовжує боротьбу. Нехай кожен воїн повернеться додому живим. Тим, хто поклав життя за Україну, – вічна пам’ять і слава. Їхній подвиг назавжди залишиться в історії.
Сьогодні третя річниця повномасштабного вторгнення — ще один трагічний етап 11-річної війни, яка триває вже багато століть.

Це боротьба України проти російського імперіалізму, який століттями прагнув стерти нас з карти світу, знищити нашу мову, культуру, ідентичність. Від геноцидів і репресій до Голодомору та численних воєн — історія України сповнена болю, але й нескореності.

За ці роки загинули сотні фанатів Динамо Київ, сотні людей, які стояли поряд з нами на фанатському секторі. Вони віддали своє життя за нашу країну, за нашу свободу, за наше майбутнє. І ми маємо зробити все, щоб їхня жертва не була марною.

Наш обов’язок — продовжувати боротьбу.

Ми не можемо забути тих, хто вже не з нами. Пам’ятати про них — це наша сила. Ми віримо в перемогу, в силу нашої нації, в нескореність українського духу.

Героям Слава!
16 лютого 1918 року Рада Литви ухвалила акт про незалежність Литви.

Ми щиро вітаємо наших литовських друзів і весь народ Литви з цією визначною датою! Ваша нація протягом своєї історії довела – литовці непокорні перед будь-яким окупантом.

Шлях литовців до власної державності був складним, попри намагання всіх загарбників литовська нація завжди зберігала в собі жагу до своєї незалежної держави.

Сьогодні, коли москва продовжує свою війну проти України і всієї Європи Литва є надійним другом для нас, ми безмежно вдячні литовцям за цю підтримку і допомогу в боротьбі проти спільного ворога.

Draugai amziams!
27.01.202508:44
Звіт про збір коштів за період з 6 січня по 27 січня:

Протягом цього періоду було зібрано загалом 124 тисячі гривень.

Витрати склали 242 692 гривень, які були спрямовані на наступні потреби:
- Половина коштів на купівлю автомобіля для 3 ОШБр: 80 000 гривень.
- Половина коштів на купівлю автомобіля для 3 ОШБр: 80 000 гривень.
- Придбання магазинів MAG-557: 8 877 гривень.
- Ремонт автомобіля для одного з підрозділів ЗСУ: 56 415 гривень.
- Ремонт автомобіля для Кракена: 17 400 гривень.

Ці кошти були витрачені на необхідні потреби для підтримки Сил Оборони.

Завдяки вашій підтримці ми змогли забезпечити військових необхідним без організації додаткових зборів.

Дякуємо за вашу підтримку та закликаємо продовжувати допомагати нам у цій важливій справі!

Підтримайте нас донатом!
Наш збір на БПЛА літакового типу триває!

За 9 днів нам разом вдалося зібрати 160 000 грн з необхідних 600 000 грн. Це величезна сума, і ми безмежно вдячні кожному, хто вже долучився. Але попереду ще багато роботи — збір не зупиняється.

Щоб трохи підбадьорити вас і віддячити за підтримку, ми вирішили окремо опублікувати подарунки, які ви зможете отримати за донати. Їх список ще буде поповнюватися — тож слідкуйте!

Закликаємо кожного долучитися саме зараз. У цей непростий час підтримуємо фанатів, які вже понад 20 років представляють наш рух — і тепер роблять це ще й на фронті.

Разом — до перемоги!

🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/87P73U3o99

💳Номер картки банки:
4441 1111 2323 0595
14 березня – День українського добровольця.

Історія українських добровольців бере початок з 14 березня 2014 року, в цей день на полігоні Нові Петрівці 500 бійців Самооборони Майдану утворили перший добровольчий батальйон.

Український добровольчий рух вже понад 10 років стоїть на захисті Батьківщині, кожного дня кращі сини України продовжують поповнювати Сили Оборони за покликом власного серця.

Дякуємо кожному, хто у вирішальний для країни час поставив на паузу цивільне життя і став на захист рідної землі. Руками сміливих і сильних кується майбутнє для наших нащадків.
5 березня 1950 року в бою з червоними окупантами загинув головнокомандувач УПА Роман Шухевич.

Все своє життя Шухевич присвятив боротьбі за незалежну українську Державу.

Роман Осипович безкомпромісно боровся проти всіх загарбників, його незламна воля до спротиву окупаційним режимам стала символом України, яка бореться попри все.

Він був з тих небагатьох, хто залишився в Україні після Другої світової війни чинити опір, хоч шанси здобути свободу для свого народу були примарними.

Ми продовжуємо боротьбу.
20 лютого – День пам'яті Героїв Небесної Сотні.

11 років тому центр Києва був епіцентром бойових зіткнень новітньої російсько-української війни, у вуличних боях з псами режима януковича загинули десятки українських героїв. Всіх героїв Революції, які поклали свою голову за нашу свободу українці назвали Небесною Сотнею.

Сьогодні, в найважчі часи нашої історії ми маємо надихатись тими, хто ціною власного життя дав нам можливість жити в незалежній державі. Ми продовжуємо справу тих, хто 11 років тому в найважчі часи Революції Гідності прикриваючись залізними щитами від ворожих куль продовжував невпинно битися до останнього подиху.

Революція перемогла, вкотре нашу історію написали власною кров'ю ті, хто сам був справжнім уособленням вільної України. Їх кров освячує нашу святу справу, ми продовжуємо бій Небесної Сотні до остаточної перемоги над одвічним ворогом.

Вічна слава Героям Небесної Сотні!
3 лютого 1929 року було створено Організацію Українських Націоналістів.

ОУН утворюється внаслідок об'єднання УВО з іншими українськими націоналістичними організаціями в єдину структуру, з ім'ям якої будуть пов'язані чимало героїчних сторінок боротьби українців за свою Державу в 20-му столітті.

Організація Українських Націоналістів виховала покоління, яке майбутньому створили УПА і чинили опір всім окупантам під час Другої світової війни. ОУН стала легендою ще за часів своєї активної участі у визвольних змаганнях, її ім'я завжди намагались паплюжити наші вороги. Війна за нашу пам'ять триває і до сьогодні.

Наша історія – героїчний епос написаний кров'ю минулих поколінь, які поклали свої життя за нашу Державність. Сьогодні наш святий обов'язок зберегти набуток століть перед навалою одвічного ворога. Справа ОУН продовжується!

Слава Україні!
22 січня

В цей день в різні роки відбулись три визначні події в історії нашої Батьківщини.

22 січня 1918 року у Києві проголосили IV Універсал УЦР Української Народної Республіки, який офіційно оголосив УНР «самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу».

Вже за рік, в 1919 році в цей день на Софіївському майдані було урочисто проголошено про підписання Акту Злуки між УНР і ЗУНР, українські землі нарешті об'єднались під прапором єдиної довгоочікуваної незалежної Держави.

Через 95 років, 22 січня 2014 року під час Революції Гідності лунали перші постріли в сучасній українській війні за незалежність. В цей день за нашу свободу загинули Сергій Нігоян, Михайло Жизневський, Юрій Вербицький і Роман Сеник. Ці події увійшли в нашу історію як Кривавий День Соборності.

Ми пам'ятаємо.
Запускаємо великий збір на БПЛА літакового типу для Сил Оборони України.

Там служать хлопці з нашого фанатського руху — перевірені, надійні, ті, хто завжди був із "Динамо", а тепер — на фронті.

Збираємо на перевірений український дрон, який здатен працювати вдень і вночі, проводити розвідку та наносити удари на глибину до 100 км у тил ворога.

Це дуже потрібна річ, яка реально рятує життя і допомагає бити точно.

Ми не просто просимо — ми щиро дякуємо.

За донати ми підготували багато подарунків:
— За кожні 100 грн — шанс виграти тубуси, стікери, рози та інші фанатські штуки, які оновлюватимуться в процесі збору.
— А за два найбільші донати — оригінальні ігрові футболки Вукоєвича та Шовковського. Такі речі не продаються в магазинах.

Будемо також вдячні тим, хто захоче відкрити свою допоміжну банку та підсилити збір.
Кожна гривня — це крок до цілі.

Підтримати — легко.
Разом сильніші!

🔗Посилання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/87P73U3o99

💳Номер картки банки:
4441 1111 2323 0595
9 березня 1814 року народився великий український поет, художник і громадський діяч Тарас Григорович Шевченко.

Своє життя Тарас Григорович присвятив народу України, оспівуючи його в своїх творах і борячись за його права в складі Кирило-Мефодіївського братства, де відігравав провідну роль.

Він став невід'ємною частиною націотворення українців, саме його ім'я лякало імперську владу, згадки про нього знищувалась москвою, але наш народ зберіг пам'ять про свого вірного сина.

Важко уявити нашу боротьбу без віршів Тараса Григоровича, сьогодні досі лунають його слова, які і крізь століття надихають нас продовжувати спротив.

Борітеся – поборете!
Фанатам Динамо Загреб — велика подяка від фанатів Динамо Київ! Ви вже не вперше показуєте свою підтримку Україні, і ми це дуже цінуємо. Ваші банери, ваша солідарність — це справді важливо. Дякуємо, друзі! Ми це завжди будемо пам’ятати.

Hvala vam, braćo! Uvijek ćemo pamtiti vašu podršku!"
19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила своєю постановою Державний Герб України, яким став золотий тризуб на синьому щиті — символ, що має понад тисячолітню історію.

Тризуб пов’язує нас зі славетною історією Київської Русі, адже він використовувався як родовий знак великих князів. Найдавніші зображення тризуба знайдені на монетах князя Володимира Великого, а також на печатках Ярослава Мудрого. Цей знак символізував владу, єдність і спадкоємність правителів Русі.

Допоки Москва намагається вкрасти нашу історію, ми зберігаємо свої традиції у власних символах. Саме тому у 1918 році тризуб було обрано гербом Української Народної Республіки, а в роки боротьби за незалежність його використовували вояки УПА та борці за волю України.

З часів княжої Русі й до сьогодні тризуб залишається символом нашої державності, за яку щодня віддають свої життя найкращі сини Батьківщини. Він є не лише історичним знаком, а й уособленням нашої незалежності, незламності та національної єдності.
‼️ Увага, масштабний запит на весь тиждень для Київського Військового Госпіталю ‼️

1+ (55
осіб)
1-
(15 осіб)
2+ (60 осіб)
2-
(10 осіб)
3+ (15 осіб)
3-
(10 осіб)
4+ (15 осіб)
4-
(5 осіб)

♦️Дата: 3-6 лютого (пн-чт)
♦️Час: 8:30-11:30

📍Адреса: Госпітальна, 16 (деталі у закріплених постах)


❗️Хто 100% зможе бути, пишіть у коментарях під цим постом групу крові, ПІБ та обрану дату.


🔹Всім, хто має ♥️ від Мирослави @mira_piano або Тетяни @mua_tania_korus
буде відписано у приватні всі деталі щодо донацій .

❗️Хто має запитання медичного характеру пишіть або телефонуйте головному лікарю Центру крові Тетяні Василівні +380 (97) 296 85 98.


З повагою, команда EDELVIRA.
«Бригада Відважних» – 12 років!

Хлопці завжди були невід'ємною частиною біло-синього навколофутболу, сьогодні вони боронять нашу Батьківщину в сучасній російсько-українській війні.

Вітаємо всіх причетних до цієї визначної дати, бажаємо сил, наснаги в цей непростий час!

Нехай всі воїни повертаються додому живими і з перемогою!
45 років фанатському руху Динамо!

Цього дня 1980 року кияни вперше масово поїхали на виїзд за ХК Сокіл в москву на гру проти спартаку, саме з цієї визначної події почалась історія біло-синього фанатизму в Києві.

За цей час чимало було здолано, ми бережемо свої святі традиції, на Динамівських ідеях зростають нові покоління фанатів, які приймають біло-синій прапор в минулих поколінь і несуть його в майбутнє.

Фанати Динамо як і тоді беруть на себе виклики часу, ми завжди в епіцентрі всіх подій нашої країни, сьогодні біло-сині захищають Батьківщину в сучасній російсько-українській війні.

Наш ворог – червона москва.

Наша традиція – боротьба.

Ми – це Динамо!
Albatross – 16 років!

Щиро вітаємо хлопців з датою, кожен рік вони доводять, що їх колектив – невід'ємна частина Динамівського фанатського руху. Сьогодні вони вершать історію в сучасній російсько-українській війні.

Бажаємо всебічного розвитку, сил, витримки і, найголовніше, якнайшвидшої перемоги України! Нехай всі воїни повернуться додому живими і неушкодженими.

Вічна слава героям, які повернулись додому на щиті, наш народ повік збереже пам'ять про них.
26 лютого 1985 року київський Сокіл з рахунком 7:1 розтрощив воскресенський хімік та здобув бронзу чемпіонату срср.

Підсумкова третя сходинка сезону 1984/1985 є найкращим результатом київського Соколу за час виступів у чемпіонаті срср та є вагомим досягненням для всього українського клубного хокею.

Бронзова команда на чолі з головним тренером Анатолієм Богдановим є авторами першого вагомого успіху в історії нашого клубу. Далі Сокіл чекали численні чемпіонські звитяги та кубки періоду незалежності України. Віримо, що найгучніші перемоги нашого клубу ще попереду!

З нагоди ювілею сьогоднішній матч у спорткомплексі АТЕК проти Кременчука київський Сокіл зіграє у ретроджерсі, які згодом будуть виставлені на аукціон задля підтримки Сил Оборони України. Початок матчу о 18:00🏒
16.02.202513:30
До вашої уваги подкаст за участі представника нашого руху, військовослужбовця Міжнародного легіону ГУР Несмачного, а також начальника медичної служби Азову Євгена Чуднєцова.
30 січня 1918 року відбувся бій під Крутами.

Цього дня 107 років тому поблизу залізничної станції "Крути" близько шести сотень українських воїнів із загонів київських курсантів і "Вільного козацтва" стримували наступ 4-х тисяч більшовиків.

Бій тривав 5 годин, герої Крут витримали удар і організовано відступили, підірвавши за собою мости і залізничної колії, що виграло час для молодої української республіки, делегація УНР встигла укласти Берестейський мирний договір.

Довгий час через брак джерел датою бою вважалось 29 січня, головним свідченням цьому було повідомлення зі штабу більшовицького ватажка муравйова про взяття станції "Крути" 29 січня. Наразі ми маємо дослідження і особисті свідчення учасників подій, які вказують на справжню дату – 30 січня.

Тоді герої Крут своїм подвигом врятували українську державність на в надважких умовах. Сьогодні ми продовжуємо цей бій, нащадки героїв Крут продовжують відважно боронити незалежність України.

Вічна слава героям Крут!
19 січня 2014 почались перші бої на вулиці Грушевського.

Після прийняття диктаторських законів 16 січня пасіонарії майдану самовільно вирушили до Верховної ради.

Поблизу стадіону «Динамо» дорогу перекрив мусорський спецпідрозділ "беркут" і почалось запекле протистояння між протестувальниками і псами режиму.

Дякуємо кожному, хто тоді прийняв перші бої сучасної української війни за незалежність!
Паказана 1 - 24 з 4 144
Увайдзіце, каб разблакаваць больш функцый.
Cookie

Мы выкарыстоўваем файлы cookie для паляпшэння вашага досведу прагляду. Націснуўшы «Прыняць усё», вы згаджаецеся на выкарыстанне файлаў cookie.