Мер Києва Віталій Кличко відвідав українських захисників на Харківському напрямку та Донбасі. Під час поїздки він побував у семи бойових бригадах, передавши необхідне оснащення від столичної громади. Загалом – майже 3600 дронів, які вкрай потрібні на передовій, а також системи радіоелектронної боротьби (РЕБ) та автомобілі.
Зокрема, від громади Києва було передано: • 42 окремій механізованій бригаді – 400 FPV-дронів різних конфігурацій; • 3 окремій штурмовій бригаді – 1000 FPV-дронів різних типів; • 28 ОМБр Лицарів Зимового Походу – 400 FPV-дронів; • 5 ОШБр – 200 БпЛА Mavic 3 Pro та 200 FPV-дронів; • 100 ОМБр – 400 FPV-дронів; • 63 ОМБр – 50 Mavic 3 Pro.
Батальйон «Свобода» 4-ої бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Рубіж» отримав: • понад 200 БпЛА Mavic 3Т; • 300 FPV-дронів; • 440 термальних FPV-дронів; • 35 систем РЕБ; • 3 всюдиходи «Арго»; • броньований позашляховик Humvee.
Віталій Кличко поспілкувався з військовими, висловив їм підтримку та вдячність за мужність. Він наголосив, що ситуація на фронті залишається надзвичайно складною, але українські бійці тримаються гідно й з відвагою. Київ і надалі підтримуватиме захисників – як за кошти громади, так і у форматі благодійної допомоги.
Слава Україні та її Героям! ________________________________
2 квітня стало днем, коли наша земля знову стала вільною після 33 важких днів війни.
З перших годин війни Київщина прийняла на себе потужний удар. Гостомель, Ірпінь, Буча – міста, які стали символами незламності.
Містечка навколо столиці опинилися в пастці – Бородянка, Іванків, Димер. Бої за Гостомель тривали 10 раундів, перш ніж він упав. У березні важка ситуація була в Бучі та Ірпені, але боротьба не припинялася.
Крок за кроком українські сили вибивали ворога.
За ці 33 дні стільки всього сталося, що досі важко усвідомити. Зруйновані міста, тисячі загиблих, біль, який неможливо описати словами. У Бучанському районі зафіксовано понад 9 000 воєнних злочинів, а в Київській області знайдено 1 590 тіл загиблих, з яких понад тисяча – цивільні.
Ми пережили це. Пам’ятаємо кожен день, кожну втрату.
Харків — під ударами весь тиждень. Шоста масована атака за останні дні. Ворог системно б’є по місту дронами, цілеспрямовано руйнуючи цивільну інфраструктуру та забираючи життя мирних мешканців.
Учора близько 22:00 пролунало 6 вибухів. Одне з влучань — пряме попадання у житлову двоповерхівку. Під завалами опинилися дві квартири.
На цю хвилину відомо вже про 4 загиблих. Ще 32 людини отримали поранення.
Харків — це місто, яке стоїть обличчям до ворога. Місто, яке фактично на лінії вогню. І, попри це, продовжує жити, триматися, допомагати, боротися. Харків’яни не здаються, попри постійні обстріли, страх і втому.
Ці удари — смерть цивільних. Це — втрати сімей, життя, які не повернути. Це — трагедії, які стаються щодня. Цілеспрямований емоційний тиск та спроба зламати нашу стійкість, віру й здатність триматися разом.
Вчора ввечері Дніпро здригнувся від потужних вибухів. Ворог цілеспрямовано вдарив у серце мирного міста. Ворожі дрони знищили готельно-ресторанний комплекс, пошкодили 11 житлових будинків, гаражі, СТО та 21 автомобіль. Понівечені квартири, вибиті вікна, зруйновані меблі — уламки звичайного життя, яке було жорстоко обірване в одну мить.
На жаль, 4 людини загинули. Ще 21 — поранено. Серед постраждалих — рятувальники, які першими кинулися на допомогу, ризикуючи власним життям.
Це не просто війна — це свідома спроба знищити все живе. Ворог цілить не в будівлі — він цілить у людей, у саме право на життя, на спокій, на надію на завтра. Розбиті вікна, зруйновані стіни, кров на асфальті — ось реальність, яка залишилася після цієї ночі.
Цей біль відчуває кожен із нас. Цей гнів об’єднує нас усіх. Ми вистоїмо.
Ця війна закінчиться лише тоді, коли кожен, хто приніс смерть і страждання, відповість за свої злочини. ________________________________ UforUInfo | SpasskikhUA | UnitedforUkraine
Родини військовополонених та зниклих безвісти повинні отримувати всебічну безперебійну підтримку.
Це була основна тема нашої зустрічі з Омбудсманом Дмитром Лубінцем, керівником Об'єднаного центру Служби безпеки України Андрієм Пастернаком та представниками структур, залучених до роботи у цьому важливому напрямку.
Ми прийняли рішення, що у Львові, Харкові, Миколаєві та Вінниці працюватимуть центри підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти, до складу яких входитимуть представники Уповноваженого Верховної Ради з питань прав людини, Об'єднаного центру Служби безпеки України та системи МВС, зокрема:
•Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин •Національної гвардії України •Слідчі Національної поліції України •Фахівці з юридичної підтримки
Ми зараз допрацьовуємо організаційні питання, на вирішення яких потрібно декілька днів. Тож вже наприкінці тижня центри підтримки розпочнуть працювати у Львові, Харкові, Миколаєві та Вінниці.
Паралельно ініціюємо прискорення процесу створення регіональних робочих груп Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у всіх регіонах країни, як це і передбачає Постанова КМУ №257.
Допомагати родинам військовополонених та зниклих безвісти, надавати їм усю необхідну інформацію – наша спільна відповідальність. Це питання не можна ставити на паузу.
Воїнів Бригади «Рубіж» - захисників міста Рубіжне нагородили медалями 🇺🇦
Начальник Рубіжанської обласної міської військової адміністрації Андрій Юрченко вручив бійцям Бригади «Рубіж» спеціальні муніципальні відзнаки «Захисник Рубіжного». Медалями відзначили тих гвардійців, хто став на захист Рубіжного на початку повномасштабного вторгнення. Шістьом нацгвардійцям відзнаку вручено посмертно 🕯
На заході був присутній командир Бригади "Рубіж" полковник Сергій Сідорін.
Бої за Рубіжне були однією з найкривавіших сторінок війни й значимо вплинули на весь подальший хід подій. Бійці бригади «Рубіж» були основним кулаком оборони міста понад 2 місяці і відбивали навалу ворога в нерівних умовах, коли сил і техніки у ворога було більше в понад 10 разів, а хід боїв ліг в основу назви бригади.
Керівництво Рубіжанської міської військової адміністрації регулярно підтримує бригаду не лише на словах та нагородами, а й засобами для підсилення бойових спроможностей підрозділу у вигляді транспорту, екіпірування і техніки.
Кривий Ріг. П’ятничний вечір. Звичайний житловий район.
Влучання — у ресторан «Магеллан». Місце, де не було жодного об’єкта військової інфраструктури.
Станом на цю хвилину — 14 загиблих. Серед них — 6 дітей. Діти, які просто були поруч. Просто жили.
50 поранених. Тіла — на вулиці. Зруйновані автівки. Крики. Сльози. Паніка. Пекло. Розгортається штаб допомоги. Але навіть під час цього — чергові тривоги. Бо вдарити можуть знову.
І в цьому всьому найстрашніше — те, що ці удари націлені на життя. Цілеспрямовано. Свідомо. Без жодного військового сенсу. Це — свідомий терор мирного населення. Це — спроба знищити нас як націю. Через страх. Через втрати. Через біль.
Ми тримаємося. Бо не маємо права інакше. Бо за нашими спинами — наші діти. Ті, що хочуть просто жити. В Україні. Під мирним небом.
Щирі співчуття родинам загиблих. Немає слів, які могли б загоїти таку втрату. ________________________________
Три роки тому Сили оборони України визволили Київщину. В операціях та боях за визволення брали участь підрозділи органів системи МВС: Нацгвардія, прикордонники та поліцейські сили.
Разом вони показали, що злагоджена взаємодія між структурами – це запорука успіху в боротьбі з ворогом.
Після стабілізаційних заходів поліція оперативно відновила свою присутність у деокупованих населених пунктах Київщини. Тоді, будучи Головою Національної поліції, я особисто об’їжджав міста, які постраждали найбільше, щоб переконатися: безпека повертається до людей.
Сьогодні, три роки потому, ми продовжуємо зміцнювати нашу спільну силу. Взаємодія Національної поліції, Національної гвардії, прикордонників, рятувальників залишається ключовою у розбудові мережі безпекових об’єктів та посиленні присутності екстрених служб.
Під час робочого візиту на Київщину відвідав медичний центр Нацгвардії, поспілкувався із бойовими медиками, які нещодавно повернулися з ротації – вони рятували життя військових та цивільних на східному напрямку фронту.
Також побував у майбутньому кінологічному центрі поліції Київщини, який уже на завершальному етапі будівництва. Попередній під час окупації знищили росіяни.
Памʼятаємо про кожен злочин ворога.
Шануємо звитягу Сил оборони України, які героїчно звільняли Київщину 🇺🇦
27.03.202512:48
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що від громади столиці бійцям 47-ї окремої механізованої бригади «Магура» передали 400 нічних FPV-дронів для посилення на фронті.
Раніше ця бригада вже отримувала дрони в межах благодійної допомоги.
Також цього тижня військовим 5-ї окремої Київської штурмової бригади ЗСУ передано 2000 дронів (Mavic 3 Pro та FPV).
Кличко наголосив, що Київ і надалі підтримуватиме захисників як з міського бюджету, так і за небюджетні кошти. Цього року Київрада вже спрямувала на оборону понад 5,5 млрд грн. ________________________________ UforUInfo | SpasskikhUA | UnitedforUkraine
26.03.202507:00
Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
Сьогодні ми відзначаємо вашу мужність, відданість справі та безкомпромісну боротьбу за свободу і незалежність нашої країни.
Ви — на передовій боротьби за нашу Батьківщину, її безпеку і територіальну цілісність. Ви стоїте на захисті наших громадян і державних інтересів, і завдяки вашій відвазі та самовідданості Україна продовжує боротися за свою свободу.
Міцного Вам здоров’я, залізного терпіння, мужності та витривалості. Нехай ваша служба завжди буде освітлена істиною та справедливістю. Бажаю особистого щастя, родинного тепла та підтримки, мудрих рішень у найскладніших ситуаціях, нових перемог і звершень у службовій діяльності!
Мер Києва Віталій Кличко відвідав українських захисників на Харківському напрямку та Донбасі. Під час поїздки він побував у семи бойових бригадах, передавши необхідне оснащення від столичної громади. Загалом – майже 3600 дронів, які вкрай потрібні на передовій, а також системи радіоелектронної боротьби (РЕБ) та автомобілі.
Зокрема, від громади Києва було передано: • 42 окремій механізованій бригаді – 400 FPV-дронів різних конфігурацій; • 3 окремій штурмовій бригаді – 1000 FPV-дронів різних типів; • 28 ОМБр Лицарів Зимового Походу – 400 FPV-дронів; • 5 ОШБр – 200 БпЛА Mavic 3 Pro та 200 FPV-дронів; • 100 ОМБр – 400 FPV-дронів; • 63 ОМБр – 50 Mavic 3 Pro.
Батальйон «Свобода» 4-ої бригади оперативного призначення Національної гвардії України «Рубіж» отримав: • понад 200 БпЛА Mavic 3Т; • 300 FPV-дронів; • 440 термальних FPV-дронів; • 35 систем РЕБ; • 3 всюдиходи «Арго»; • броньований позашляховик Humvee.
Віталій Кличко поспілкувався з військовими, висловив їм підтримку та вдячність за мужність. Він наголосив, що ситуація на фронті залишається надзвичайно складною, але українські бійці тримаються гідно й з відвагою. Київ і надалі підтримуватиме захисників – як за кошти громади, так і у форматі благодійної допомоги.
Слава Україні та її Героям! ________________________________
Кривий Ріг. П’ятничний вечір. Звичайний житловий район.
Влучання — у ресторан «Магеллан». Місце, де не було жодного об’єкта військової інфраструктури.
Станом на цю хвилину — 14 загиблих. Серед них — 6 дітей. Діти, які просто були поруч. Просто жили.
50 поранених. Тіла — на вулиці. Зруйновані автівки. Крики. Сльози. Паніка. Пекло. Розгортається штаб допомоги. Але навіть під час цього — чергові тривоги. Бо вдарити можуть знову.
І в цьому всьому найстрашніше — те, що ці удари націлені на життя. Цілеспрямовано. Свідомо. Без жодного військового сенсу. Це — свідомий терор мирного населення. Це — спроба знищити нас як націю. Через страх. Через втрати. Через біль.
Ми тримаємося. Бо не маємо права інакше. Бо за нашими спинами — наші діти. Ті, що хочуть просто жити. В Україні. Під мирним небом.
Щирі співчуття родинам загиблих. Немає слів, які могли б загоїти таку втрату. ________________________________
Харків — під ударами весь тиждень. Шоста масована атака за останні дні. Ворог системно б’є по місту дронами, цілеспрямовано руйнуючи цивільну інфраструктуру та забираючи життя мирних мешканців.
Учора близько 22:00 пролунало 6 вибухів. Одне з влучань — пряме попадання у житлову двоповерхівку. Під завалами опинилися дві квартири.
На цю хвилину відомо вже про 4 загиблих. Ще 32 людини отримали поранення.
Харків — це місто, яке стоїть обличчям до ворога. Місто, яке фактично на лінії вогню. І, попри це, продовжує жити, триматися, допомагати, боротися. Харків’яни не здаються, попри постійні обстріли, страх і втому.
Ці удари — смерть цивільних. Це — втрати сімей, життя, які не повернути. Це — трагедії, які стаються щодня. Цілеспрямований емоційний тиск та спроба зламати нашу стійкість, віру й здатність триматися разом.
Три роки тому Сили оборони України визволили Київщину. В операціях та боях за визволення брали участь підрозділи органів системи МВС: Нацгвардія, прикордонники та поліцейські сили.
Разом вони показали, що злагоджена взаємодія між структурами – це запорука успіху в боротьбі з ворогом.
Після стабілізаційних заходів поліція оперативно відновила свою присутність у деокупованих населених пунктах Київщини. Тоді, будучи Головою Національної поліції, я особисто об’їжджав міста, які постраждали найбільше, щоб переконатися: безпека повертається до людей.
Сьогодні, три роки потому, ми продовжуємо зміцнювати нашу спільну силу. Взаємодія Національної поліції, Національної гвардії, прикордонників, рятувальників залишається ключовою у розбудові мережі безпекових об’єктів та посиленні присутності екстрених служб.
Під час робочого візиту на Київщину відвідав медичний центр Нацгвардії, поспілкувався із бойовими медиками, які нещодавно повернулися з ротації – вони рятували життя військових та цивільних на східному напрямку фронту.
Також побував у майбутньому кінологічному центрі поліції Київщини, який уже на завершальному етапі будівництва. Попередній під час окупації знищили росіяни.
Памʼятаємо про кожен злочин ворога.
Шануємо звитягу Сил оборони України, які героїчно звільняли Київщину 🇺🇦
02.04.202508:04
Сьогодні – річниця звільнення Київщини.
2 квітня стало днем, коли наша земля знову стала вільною після 33 важких днів війни.
З перших годин війни Київщина прийняла на себе потужний удар. Гостомель, Ірпінь, Буча – міста, які стали символами незламності.
Містечка навколо столиці опинилися в пастці – Бородянка, Іванків, Димер. Бої за Гостомель тривали 10 раундів, перш ніж він упав. У березні важка ситуація була в Бучі та Ірпені, але боротьба не припинялася.
Крок за кроком українські сили вибивали ворога.
За ці 33 дні стільки всього сталося, що досі важко усвідомити. Зруйновані міста, тисячі загиблих, біль, який неможливо описати словами. У Бучанському районі зафіксовано понад 9 000 воєнних злочинів, а в Київській області знайдено 1 590 тіл загиблих, з яких понад тисяча – цивільні.
Ми пережили це. Пам’ятаємо кожен день, кожну втрату.
Родини військовополонених та зниклих безвісти повинні отримувати всебічну безперебійну підтримку.
Це була основна тема нашої зустрічі з Омбудсманом Дмитром Лубінцем, керівником Об'єднаного центру Служби безпеки України Андрієм Пастернаком та представниками структур, залучених до роботи у цьому важливому напрямку.
Ми прийняли рішення, що у Львові, Харкові, Миколаєві та Вінниці працюватимуть центри підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти, до складу яких входитимуть представники Уповноваженого Верховної Ради з питань прав людини, Об'єднаного центру Служби безпеки України та системи МВС, зокрема:
•Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин •Національної гвардії України •Слідчі Національної поліції України •Фахівці з юридичної підтримки
Ми зараз допрацьовуємо організаційні питання, на вирішення яких потрібно декілька днів. Тож вже наприкінці тижня центри підтримки розпочнуть працювати у Львові, Харкові, Миколаєві та Вінниці.
Паралельно ініціюємо прискорення процесу створення регіональних робочих груп Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у всіх регіонах країни, як це і передбачає Постанова КМУ №257.
Допомагати родинам військовополонених та зниклих безвісти, надавати їм усю необхідну інформацію – наша спільна відповідальність. Це питання не можна ставити на паузу.
29.03.202507:01
Вчора ввечері Дніпро здригнувся від потужних вибухів. Ворог цілеспрямовано вдарив у серце мирного міста. Ворожі дрони знищили готельно-ресторанний комплекс, пошкодили 11 житлових будинків, гаражі, СТО та 21 автомобіль. Понівечені квартири, вибиті вікна, зруйновані меблі — уламки звичайного життя, яке було жорстоко обірване в одну мить.
На жаль, 4 людини загинули. Ще 21 — поранено. Серед постраждалих — рятувальники, які першими кинулися на допомогу, ризикуючи власним життям.
Це не просто війна — це свідома спроба знищити все живе. Ворог цілить не в будівлі — він цілить у людей, у саме право на життя, на спокій, на надію на завтра. Розбиті вікна, зруйновані стіни, кров на асфальті — ось реальність, яка залишилася після цієї ночі.
Цей біль відчуває кожен із нас. Цей гнів об’єднує нас усіх. Ми вистоїмо.
Ця війна закінчиться лише тоді, коли кожен, хто приніс смерть і страждання, відповість за свої злочини. ________________________________ UforUInfo | SpasskikhUA | UnitedforUkraine
27.03.202512:48
Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що від громади столиці бійцям 47-ї окремої механізованої бригади «Магура» передали 400 нічних FPV-дронів для посилення на фронті.
Раніше ця бригада вже отримувала дрони в межах благодійної допомоги.
Також цього тижня військовим 5-ї окремої Київської штурмової бригади ЗСУ передано 2000 дронів (Mavic 3 Pro та FPV).
Кличко наголосив, що Київ і надалі підтримуватиме захисників як з міського бюджету, так і за небюджетні кошти. Цього року Київрада вже спрямувала на оборону понад 5,5 млрд грн. ________________________________ UforUInfo | SpasskikhUA | UnitedforUkraine
Воїнів Бригади «Рубіж» - захисників міста Рубіжне нагородили медалями 🇺🇦
Начальник Рубіжанської обласної міської військової адміністрації Андрій Юрченко вручив бійцям Бригади «Рубіж» спеціальні муніципальні відзнаки «Захисник Рубіжного». Медалями відзначили тих гвардійців, хто став на захист Рубіжного на початку повномасштабного вторгнення. Шістьом нацгвардійцям відзнаку вручено посмертно 🕯
На заході був присутній командир Бригади "Рубіж" полковник Сергій Сідорін.
Бої за Рубіжне були однією з найкривавіших сторінок війни й значимо вплинули на весь подальший хід подій. Бійці бригади «Рубіж» були основним кулаком оборони міста понад 2 місяці і відбивали навалу ворога в нерівних умовах, коли сил і техніки у ворога було більше в понад 10 разів, а хід боїв ліг в основу назви бригади.
Керівництво Рубіжанської міської військової адміністрації регулярно підтримує бригаду не лише на словах та нагородами, а й засобами для підсилення бойових спроможностей підрозділу у вигляді транспорту, екіпірування і техніки.
Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!
Сьогодні ми відзначаємо вашу мужність, відданість справі та безкомпромісну боротьбу за свободу і незалежність нашої країни.
Ви — на передовій боротьби за нашу Батьківщину, її безпеку і територіальну цілісність. Ви стоїте на захисті наших громадян і державних інтересів, і завдяки вашій відвазі та самовідданості Україна продовжує боротися за свою свободу.
Міцного Вам здоров’я, залізного терпіння, мужності та витривалості. Нехай ваша служба завжди буде освітлена істиною та справедливістю. Бажаю особистого щастя, родинного тепла та підтримки, мудрих рішень у найскладніших ситуаціях, нових перемог і звершень у службовій діяльності!
Кличко у Європарламенті: “Ми захищаємо кожного з вас”
Мер Києва Віталій Кличко виступив у Європарламенті з емоційною промовою, яку депутати зустріли оплесками стоячи. Він наголосив, що причина війни, яку розв’язала Росія, полягає у прагненні українців бути частиною європейської спільноти.
“Російська Федерація не може цього прийняти, вона бачить Україну частиною своєї імперії. Тому ми боремося — за нашу мрію бути демократичною країною, за наші сім’ї, міста, наші цінності. Але водночас ми захищаємо і ваші країни, ваші мрії”, — заявив Кличко.
Він підкреслив, що нинішня війна є найбільшою у Європі з часів Другої світової, а лінія фронту простягається на понад 2000 кілометрів. За словами мера Києва, це виклик не лише для України, а й для всієї Європи.
“Ми робимо все, що можемо, і розраховуємо на вашу підтримку. Якщо у нас спільні цінності та мета — повернути стабільність і мир у Європу — потрібні єдність і згуртованість навколо України. Від стабільності нашої країни залежить стабільність усього континенту”, — наголосив Кличко.
Його виступ викликав бурхливі овації в залі, а європейські депутати висловили підтримку Україні. ____________________________
Під час робочої поїздки на східні напрямки відвідав підрозділи Національної гвардії, які ведуть оборонні бої на Донеччині та Луганщині, успішно відбиваючи наступальні дії противника.
У ході роботи та спілкування із командирами заслухав доповіді про актуальну оперативну обстановку та першочергові потреби.
Бійці 4-ї, 18-ї та 12-ї бригад Національної гвардії України продовжують ефективно виконувати бойові завдання, завдаючи противнику значних втрат. Зокрема, результативно наші підрозділи відбивали спроби противника просуватися у районі Часового Яру та на Торецькому напрямку.
Протягом тижня підрозділи НГУ знищили понад 30 одиниць бронетехніки та 52 автомобільної техніки окупантів – як самостійно, так і у взаємодії з суміжними силами.
Завдяки ефективному застосуванню БПЛА та артилерії ведеться системна робота з контрбатарейної боротьби: з початку тижня по всій лінії фронту гвардійці ліквідували більше пів сотні артилерійських систем ворога.
Високі результати оборонних дій забезпечуються впровадженням сучасних технологій, скоординованою роботою підрозділів та тісною взаємодією з іншими силами оборони. Зокрема, підрозділи БПЛА демонструють значну ефективність: лише за останній тиждень виявлено 277 цілей противника, які були знищені або виведені з ладу у взаємодії з іншими підрозділами. Це техніка, артилерія, скупчення піхоти, РСЗВ та склади боєкомплекту ворога.
Мав честь відзначити нагородами військовослужбовців, які проявили особливу мужність і професіоналізм у боях. Щодня вони роблять усе можливе, щоб у складних умовах не дати ворогу жодного шансу на втілення своїх намірів.
Пишаюся кожним воїном! Дякую за стійкість, професіоналізм і відданість справі захисту України!
Наші країни на своєму євроінтеграційному шляху мають чимало спільних викликів, тож ми зацікавлені в обміні досвідом та поглибленні співпраці.
Головне - кордон. Маємо посилити безпекові заходи, до яких входить спільне патрулювання та технічне оснащення державних рубежів. Багато часу приділили обговоренню вирішення цієї проблематики.
Є взаєморозуміння. Далі - дії. Нам важливо, аби громадяни перетинали наш спільний кордон виключно законним шляхом.
Чимало часу присвятили питанню протидії транснаціональній організованій злочинності. Поліція України та Молдови мають напрацьовані робочі контакти, результативні спільні реалізації і триваючий діалог задля безпеки громадян обох країн.
Крім двосторонніх безпекових викликів маємо спільну зовнішню загрозу - рф. Україна показала свою незламність та силу агресору, демонструючи водночас стійкість в євроінтеграційному орієнтирі. І життєво важливо зараз зберігати єдність. Це те, чого найбільше боїться ворог.
20.02.202506:02
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні
Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за свободу та майбутнє України.
107 відважних українців стали символом боротьби, честі та незламності. Вони вийшли на Майдан, бо вірили в справедливість, їхня жертва стала частиною великої історії нашої держави.
Для нас,цей день – не просто дата в календарі. Це нагадування про те, що свобода завжди має ціну. Ми продовжуємо їхню боротьбу, захищаючи країну, за яку вони віддали своє життя.
Ми пам’ятаємо.
Вічна слава Героям! Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя за нашу незалежність! ________________________________