Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Український Бізнесмен avatar
Український Бізнесмен
Biznes va Startaplar
Український Бізнесмен avatar
Український Бізнесмен
Biznes va Startaplar
02.03.202413:01
07.11.202313:01
5 принципів бізнесу Джеффа Безоса Засновник найбільшого інтернет-магазину Amazon і один з найбагатших підприємців світу досяг таких висот завдяки дотриманню цих бізнес-правил. 1. Цінуйте своїх клієнтів. У книзі правил Джеффа Безоса клієнти знаходяться на вершині ланцюжка. Він зациклений на покупцях і хоче пропонувати їм найкращі товари за найвигіднішими цінами, швидку доставку та максимально оперативний зворотний зв’язок. 2. Ставтеся до співробітників як до власників. Безос завжди стверджував: «Ми знаємо, що на наш успіх значною мірою вплинула наша здатність залучати та утримувати мотивованих співробітників, кожен із яких має мислити як власник і, отже, насправді бути ним». 3. Знаходьте нові ринки з низькою конкуренцією. Сьогодні в світі все ще існує безліч проблем, які можна вирішити за допомогою нового мислення та підходу. Якщо ви знайдете новий ринок і нішу, яка тільки починає розвиватися, ви зможете досягти більшого успіху. Але пам’ятайте, що вам потрібно докласти всіх зусиль, щоб створити продукт, який вирішить проблему. 4. Будьте вперті, але гнучкі. Бачення Amazon завжди було непохитним. Попри лиха, критику акціонерів, низькі доходи та продажі. Але при цьому Джефф наполягає, що ви повинні бути гнучкими в деталях. Якщо пропозиція від когось із ради директорів, команди чи клієнта допомагає вам реалізувати свою стратегію, будьте готові дослухатись, але не відмовляйтеся від глобального бачення. Шляхи досягнення можна обговорити, але мета має залишитися тією ж. 5. Не зациклюйтесь на конкуренції. Замість зациклюватися на тому, що роблять конкуренти, ви повинні зосередитися на потребах своїх клієнтів. Якщо ви надто багато уваги приділяєте конкурентам, ви забуваєте про мету, заради якої створювали свою компанію.
27.09.202312:01
Повстати з кризи: 10 компаній, яким вдалося Кажуть, що будь-яка криза — це час можливостей. І ці історії тому підтвердження. Зберігайте собі, нехай вони надихатимуть вас йти через перешкоди з високо піднятою головою.
20.09.202312:00
Зірковий бізнес: як артисти запускають власні бренди Здавалося б, коли ти популярний і твоє ім'я у всіх на слуху, логічно це монетизувати за рахунок власного бізнесу: мерчу, лінії косметики, парфумів тощо. І багато артистів роблять саме так. Проте результати бувають зовсім різні. Давайте розглянемо декілька кейсів як світових зірок, так і українських.
28.08.202312:01
5 порад для підприємців від Говарда Шульца Саме він зумів перетворити Starbucks з локального бізнесу на великого гравця світового ринку. Говард Шульц любить розповідати про те, як йому вдалося побудувати кавову імперію, і давати корисні поради з висоти свого досвіду. Не бійтеся підпускати до себе професіоналів. Багато підприємців роблять одну й ту саму помилку. Не бажаючи делегувати повноваження, вони оточують себе відданими помічниками. Вони бояться ставити на керівні пости по-справжньому розумних, успішних людей. Поважайте свій персонал. Одним із пунктів філософії Starbucks є повага до співробітників і прагнення забезпечити їм гідні умови роботи. Не можна очікувати, що працівники перевершать очікування клієнтів, якщо керівники компанії не перевершують очікування персоналу. Забезпечте своєму продукту якісний сервіс. Зараз, на жаль, нас, як споживачів, скрізь обслуговують люди, яким байдуже на нас із нашим життям, проблемами та сподіваннями. Їх цікавить тільки наш гаманець — скільки грошей ми готові викласти. Репутація нашого бренду залежить від якості кави, але також, і це головне, від стосунків між баристою і відвідувачем, від того, чи відчуває людина, що її тут цінують і поважають. Плануйте успіх. Невдача цілком може наздогнати вас несподівано, але удача приходить лише до тих, хто її планує. Мрійте масштабно. Якщо ви хочете побудувати велике підприємство, доведеться набратися сміливості. Мріючи про щось мале, ви ніколи не досягнете успіху у великому. Для багатьох людей достатньо і малого. Але якщо ви хочете, щоб світ помітив вас, щоб ваше творіння жило у віках — старайтесь. Кому потрібна мрія, до якої можна дотягнутися рукою?
29.02.202413:01
23.10.202310:01
​​MYRONIUK PRO BUSINESS Авторський канал про бізнес-стратегії. Засновано на персональному досвіді. Тут простими словами про дієві речі: • як створити та запустити свій бізнес • як побудувати стратегію, яка буде працювати у майбутньому • як створити бренд • як масштабуватись • як піднімати ціни та зберегти клієнтів • як робити правильну рекламу Чому корисно підписатись на MYRONIUK PRO BUSINESS 👉🏻 тому що ви отримаєте лайфхаки по веденню бізнесу та практичні поради, які допоможуть вашій компанії зростати.
25.09.202312:01
МВА: відлуння 90-х чи козир для сучасного підприємця Сьогодні багато власників бізнесів та управлінців вважають, що програми МВА вже давно віджили своє, адже перші бізнес-школи, які пропонували навчання МВА, почали з’являтися в Україні саме в 90-х. Загалом МВА — це комплексна освіта, яка дозволяє підприємцю вивести компанію на новий рівень розвитку. Вважати всі подібні програми освітою з минулого не варто, бо бізнес-освіта не стоїть на місці. Як зрозуміти чи сучасна і актуальна програма MBA перед вами? Зверніть увагу на такі критерії: наявність чинних акредитацій, наповнення програм та кількість практичних кейсів за останні роки, викладацький склад, а також відгуки та результати випускників. 27 вересня відбудеться онлайн-презентація програм МВА від Міжнародного інституту бізнесу, який вже 30 років на ринку бізнес-освіти. На заході відбудеться обговорення усіх згаданих вище критеріїв, буде присутня слухачка однієї із програм і ви зможете отримати відповіді на свої запитання щодо навчання. Реєструйтеся за цим посиланням.
19.09.202312:00
5 кроків, щоб знайти бізнес-ідею Проста покрокова інструкція де шукати ідею, якщо ви вирішили почати новий бізнес, але не знаєте куди податися. 1. Почніть з того, що вас запалює. Реалізувати ідею складніше, якщо ви не горите нею. Витратьте деякий час на вивчення своїх захоплень. Складіть кілька списків: що у вас добре виходить, які ваші хобі, які теми вас хвилюють. 2. Шукайте проблеми, які потрібно вирішити. Кожен успішний бізнес вирішує якусь проблему. У пошуках ідей почніть шукати проблеми (є з чого вибрати) і подумайте, як ви могли б їх вирішити. Знову складіть списки: що вас засмучує у вашому власному житті, на що скаржаться люди, з якими глобальними проблемами стикається світ. 3. Подаруйте собі новий досвід. Ви можете придумати ідею на мільйон доларів, сидячи на дивані та дивлячись останній епізод улюбленого серіалу. Але у вас набагато більше шансів придумати новаторські ідеї, якщо ви постійно створюєте для себе новий досвід. Робіть щось нове, відвідуйте нові місця, зустрічайтеся з новими людьми. 4. Розвивайте хороші ідеї та звички. Тренуйте свій мозок, щоб він став машиною для генерації ідей. Медитуйте, складайте щодня списки нових ідей, проводьте брейншторми з друзями, читайте. 5. Зберіть все разом. Тепер саме час почати буквально все підключати. Ви можете малювати цифрові карти ідей, просто записувати кожну ідею на окремій картці або взяти великий шматок плаката і занотувати все на ньому. Головне, щоб ви викладали всі свої ідеї так, щоб їх можна було побачити і проаналізувати.
26.08.202312:01
25.03.202413:07
Три причини чому підприємцю потрібна англійська Англійська для бізнесу сьогодні потрібна, як ніколи. І ось чому. Можливість швидше розвиватися. Знаючи англійську, ви можете читати нові книги, профільні статті, дослідження, аналітику тощо. Робочі комунікації. В часи, коли кожен третій бізнес виходить на міжнародні ринки, треба вміти налагоджувати особисте спілкування з закордонними клієнтами та партнерами. А без гарної англійської це важко. Краще розуміння економіки та ринків. Так вже повелося, що переважно саме західні англомовні країни є законодавцем трендів та мають великий вплив на весь світ. Тому англійська дасть змогу розуміти як змінюються ринки і як першим адаптуватися до цих змін. Якщо відчуваєте потребу удосконалити свій інгліш — курс бізнес-англійської від онлайн-школи Englishdom вам допоможе. Кембриджська методика навчання, індивідуальні уроки з викладачем, інноваційна онлайн платформа, розмовні клуби для практики — тут є все для того, щоб ваша англійська вийшла на новий рівень. Дізнатися більше деталей та записатися на безкоштовний пробний урок можна за цим посиланням.
27.02.202416:02
5 помилок у комунікації, які можуть знижувати продажі Однією з найбільших проблем у сфері продажів є неправильна комунікація. Проміжний, на перший погляд, переговорний етап може зіграти не на вашу користь, якщо допускати ці помилки. Шаблонна презентація. Часто, представляючи свій продукт чи послугу, експерти зловживають однаковими презентаціями для всіх клієнтів. Звісно, ваша презентація буде містити стандартну для всіх інформацію. Але важливо персоналізувати підхід до кожного клієнта: додати слайди про ваше бачення побажання замовника, кейси розв'язання схожих проблем, переваги ваших продуктів відповідно до запиту тощо. Відсутність додаткових запитань. Декілька запитань на початку співпраці можуть значно підвищити зручність для обох сторін. Ви зможете відсіювати не своїх клієнтів, продавати себе серед великої конкуренції, організовувати найкращі рішення тощо. Цуратися допродажів. Допродажі можуть впливати на середній чек і закривати додатковий запит. Навчіться аргументувати, чому клієнту варто витратити більше грошей зараз. Пропишіть пари продуктів чи послуг, що доповнюють одна одну. Аналізуйте потреби та зацікавлення цільової аудиторії. Допродавайте те, що їм справді допоможе. Ігнорування клієнтської бази. Щоб збільшити дохід без додаткових витрат на маркетинг та залучення нових клієнтів, попрацюйте з наявними. Клієнтська база — це всі люди, які мали чи мають з вами контакт. Намагайтеся, аби нові клієнти ставали постійними, тобто їхня пожиттєва цінність (LTV) збільшувалася. Інтуїтивні та хаотичні продажі. Попри те, що людські стосунки будуються на психологічних моментах, технічний фактор теж грає роль. Щоб продавати системно та організовано, вам потрібно фіксувати клієнтську базу. Найкращий варіант — crm-система. Не забувайте також і про скрипти та регламенти.
10.10.202312:00
7 книг для розвитку стратегічного мислення У бізнесі хороша стратегія — це не лише план дій та прораховування наслідків, а ще широкий кругозір та велика частка креативності. Тримайте добірку корисних книг для стратегів. «Книга рішень. 50 моделей стратегічного мислення» Мікаель Крогерус, Роман Чеппелер. У книзі зібрано 50 найкращих стратегій ухвалення рішень, включаючи методики МВА. По суті, це збірка вправ для прокачування мислення. «Генії та аутсайдери. Чому одним все, а іншим нічого?» Малкольм Гладуелл. На прикладі обдарованих людей Гладуелл розбирає, чому один стане визнаним генієм, а інший — невдахою, які стратегії поведінки та персональні особливості призводять до того чи іншого результату. «Як ми ухвалюємо рішення» Джона Лерер. Як розум поєднується з інтуїцією і що з них допомагає нам ухвалювати рішення? Американський психолог і журналіст Джона Лерер розбирає нейрофізіологію по кісточках, щоби пояснити глибинні процеси нашого мозку і те, як ми можемо на них впливати. «Стратегія блакитного океану» В. Чан Кім, Рене Моборн. Автори проаналізували стратегії та досвід розвитку топових компаній. Основна думка книги: невдахи йдуть второваною дорогою, витрачаючи сили та енергію на конкурентів, лідери створюють власний шлях. «Мистецтво війни» Сунь Цзи. Автор — китайський стратег, мислитель та досвідчений полководець. Книга не розповідає про війну і не вчить боротися — вона про те, як концентрувати ресурси та швидко перемагати з мінімальними втратами. «Гарна стратегія, погана стратегія» Річард Румельт. Американський вчений та викладач розповідає, як відрізняти цілі від стратегії, ретельно готуватися до побудови довгострокових планів, знаходити слабкі місця та виправляти їх. «33 стратегії війни» Роберт Грін. Це збірка стратегічних рішень, які можна застосовувати у будь-яких галузях. На прикладі воєн, знаменитих полководців і битв, автор розповідає, як використовувати ту чи іншу методологію в сучасному житті.
23.09.202312:01
5 фільмів про маркетинг, які варто подивитися Добірка фільмів, які привідкривають світ маркетингу великих компаній. Переглянути ці кінострічки буде корисно бізнесменам і маркетологам всіх рівнів. «Тут курять» (2005). У центрі сюжету Нік Нейлор, який просуває тютюнову компанію на ринку, де паління намагаються викорінити. Всупереч очікуванням, в кадрі практично не буде людей, що палять, а ось цікавих маркетингових рішень — безліч. «Сироп» (2012). Головний герой — геніальний маркетолог, ідея якого, як йому здається, потребує тільки в тому, щоб її правильно представили інвесторам. Для цього він знаходить агента, а за сумісництвом розумну і красиву дівчину, але світ бізнесу і реклами не такий простий, як здається. «Віктор Фогель — король реклами» (2002). Головного героя викидають з кожної роботи, тому що він любитель дивно одягнутися, але при цьому за його рекламні ідеї готові платити небачені суми. «99 франків» (2007). Фільм про геніального рекламника, який одноосібно вирішує, що ви захочете завтра, а від чого варто відмовлятися. Що завгодно він може продати кому завгодно, і клієнт буде впевнений, що здійснив найвигіднішу угоду в своєму житті. «Сімейка Джонсів» (2010). Комедійна драма про «живу рекламу» та партизанський маркетинг. У центрі сюжету — ідеальна, на перший погляд, родина, яка оселилася у маленькому американському містечку. Ось тільки родину вони лише вдають, а насправді це співробітники маркетингової компанії, які ненав'язливо рекламують мешканцям містечка мільйон різних товарів. Фільм комедійний, але змушує замислитись.
16.09.202312:00
19.08.202312:01
06.03.202413:02
Де взяти гроші: 16 грантів на розвиток бізнесу Ні для кого, не секрет, що українські підприємці можуть отримати гроші від українських та іноземних донорів на розвиток своєї справи. Які ж саме грантові програми діють зараз і як взяти участь у відборі?
13.12.202313:02
5 теорій, які має знати кожен управлінець «Золоте кільце» Саймона Сінека дозволить менеджерам визначити місію компанії та заразити нею всю команду. «5 сил» Майкла Портера завадять конкурентам відкусити шматок вашого прибутку. А економіст Даніель Канеман навчить керівників швидко ухвалювати рішення. Читайте про найвідоміші та найкорисніші бізнес-теорії.
05.10.202312:01
Як підприємці щодня втрачають гроші 70% підприємців втрачають гроші бізнесу через помилки у звітах в саморобних табличках та відсутність системного управлінського обліку. Управлінський облік — це оцінка ефективності бізнесу, планування розвитку та передбачення ризиків. Через відсутність управлінського обліку підприємці можуть втрачати до 20% прибутку. Які дії допоможуть позбутись ризиків та передбачити відтік коштів? Контроль всіх надходжень, планування майбутніх платежів та списань (тим самим попереджуючи касові розриви), розуміння реальних залишків на рахунках в будь-який період часу і контроль даних за всіма операціями по всіх напрямках діяльності та проєктах. Впоратися з усім цим допоможе Finmap — інструмент обліку грошей для сучасного бізнесу. Він допомагає підприємцям управляти фінансами своєї компанії зручно, бачити повну картину свого бізнесу та приймати правильні рішення. Переходьте за посиланням та спробуйте Finmap безкоштовно протягом 14 днів.
O'chirildi09.04.202515:22
22.09.202312:01
Як перезавантажити і масштабувати свій бізнес Війна змусила багатьох підприємців призупинити свою справу. Хтось закрив бізнес повністю, бо не знає що робити. Хтось мужньо продовжує діяльність, але не розуміє як розвиватися далі в таких умовах. Як перезавантажитися? Як правильно розвивати свій бізнес в умовах кризи і нестабільності та вивести його на новий рівень прибутку? Business Set допоможе вам перетворити свої амбіції у реальність. Це можливість отримати базові консультації 9 досвідчених експертів з різних галузей бізнесу за ціною однієї консультації. Завдяки цьому проєкту ви отримаєте важливі теоретичні та практичні знання, інструменти для масштабування свого бізнесу та побудови франшизи, вміння будувати команду та керувати нею, розуміння як скласти бізнес-план для отримання гранту та багато іншого. Реєструйтеся і розкрийте нові горизонти можливостей для себе і свого бізнесу.
13.09.202312:01
6 факторів, які впливають на прибуток під час війни Економічна криза, яку переживає Україна внаслідок повномасштабного вторгнення, триває півтора року. І хоча на макроекономічному рівні ситуація більш-менш стабільна, є тенденції, що потребують особливої уваги під час фінансового аналізу та планування. Які фактори зараз впливають на український бізнес і як обернути їх собі на користь? Читайте в цій статті.
15.08.202312:01
Філософія Toyota: 14 принципів управління бізнесом Сьогодні компанія Toyota є одним з лідерів світового ринку автомобілів. Як їй це вдалося? Відповіді на це питання ми знайшли у книжці Джеффрі Лайкера «Філософія Toyota», яка розкриває 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії. Ось вони. 1. Ухвалюйте управлінські рішення на основі довгострокової філософії, навіть якщо для цього доведеться пожертвувати короткостроковими фінансовими цілями. 2. Створюйте процес у вигляді безперервного потоку, який винесе всі проблеми на поверхню. 3. Використовуйте систему "витягування", щоб уникнути перевиробництва. 4. Вирівнюйте робоче навантаження. Працюйте як черепаха, а не як заєць. 5. Створюйте культуру зупинки виробництва при виявленні проблем, щоб досягнути "якості з першого разу". 6. Стандартизовані завдання — основа безперервного вдосконалення і надання повноважень працівникам. 7. Застосовуйте візуальний контроль, щоб не залишати прихованих проблем. 8. Застосовуйте лише надійні та ретельно перевірені технології, якщо вони слугують вашим працівникам і процесам. 9. Виховуйте лідерів, які досконало знають свою справу, живуть філософією компанії і можуть навчити цьому інших. 10. Виховуйте виняткових працівників і творіть команди, які дотримуватимуться філософії вашої компанії. 11. Поважайте всіх своїх партнерів і постачальників — ставте їм складні завдання й допомагайте вдосконалюватися. 12. Для розуміння ситуації треба піти й побачити все на власні очі. 13. Ухвалюйте рішення неспішно, спільно й ретельно обміркувавши всі варіанти, а втілюйте — швидко й негайно. 14. Станьте організацією, що постійно навчається завдяки наполегливому самоаналізу та безперервному вдосконаленню.
Ko'rsatilgan 1 - 24 dan 306
Ko'proq funksiyalarni ochish uchun tizimga kiring.