14.12.202321:54
Зоря була схожа на відмінника котрий провалив півріччя і сподівався виправити ситуацію на останньому занятті вивчивши все до чого зміг дотягнутися і навіть більше, але не допомогло.
Накидали торбу хлопцям з Ісландії (навіть трохи шкода було їх фанів котрі подолали такий шлях, щоб на це подивитись).
Сапутін не пропустив будучи корисним в кількох епізодах (навіть почав гольову атаку).
Забили першими суперник припустився достатньо грубих помилок в захисті. Після 3-0 за стартові 20 хвилин віддали м'яч опоненту.
Сьогодні реалізація на відміну від матчу в Ісландії була на боці Зорі. Ледь не кожен другий момент завершувався голом, напротивагу Брейдабліку де гравці не зуміли й цього разу влучити результативно принаймні раз.
Майже кожна третя передача довга – це все, що вам слід знати про гру українського клубу.
Зорю з перемогою, таблиця коефіцієнтів цього не забуде.
P.S. Хоч і небагато (кількісно) проте чутно було українських фанів.
03.12.202313:23
02.12.202315:27
Кривбас – Олександрія
Непогана гра за таких погодніх умов і стану поля.
Перша половина першого тайму була цікава з точки зору моментів, спроб гравців створити нагоду для взяття воріт.
Після голу Олександрії гра стала більш прісною на удари до кінця тайму.
В другій половині зустрічі гості просто не «вивезли» темпу тим паче коли гра почала все більше відкриватись внаслідок поступової втоми гравців.
Не знаю чи мала заміна Шулянського(вінгер) на Білошевського (ОП) виключно тактичний характер, чи в першого проблеми зі здоров'ям, але втримати центр Олександрії не вдалось і десь після 70 все почалось розсипатись. До того ж відпала важлива опція в атаці, а Шостак котрий перейшов грати зліва все ж гравець більше центру поля.
Обидві команди намагались контратакувати, але якщо контрвипади гостей завершувались переважно ударами здалеку, то Кривбас повноцінно намагався заходити в штрафну й бити звідти.
Мужики Вернидуба перекусили дітей Ротаня 26,3 проти 23,6 середній вік стартових складів. Заберіть з Олександрії 32-річного Кравченка буде ще менше.
Сподобались спроби гостей зустрічати високо за можливості грати з м'ячем, проте готовність приймати якісні рішення та індивідуальна майстерність сьогодні за Кривбасом (удар По/Кожушка, передачі з глибини від Дібанго/Бізімани).
Дібанго – гравець з позиції ЛЗ вів гру команди через свій фланг в атаці. Задерака був малопомітним на фоні камерунця.
Бізімана – опорник в якого є все для того щоб бути хорошим гравцем на цій позиції. І пасові варіанти для партнерів створює і в боротьбу вступає/намагається вступати вчасно плюс допомагає розігрувати м'яч, як біля своїх так і біля чужих воріт. Добре тримається на ногах (важко збити, низький центр тяжіння). Сьогодні ще й гол забив.
Єрмаков – хотілося б впевненіше. Перший дзвіночок особисто для мене відбувся, що Олександрія сьогодні не виграє після того, як кіперу гостей дали жовту орієнтовно на 65 хвилині (досить рано) за затримку часу, це не помилка проте відчувати момент коли слід це робити, а коли ні теж треба вміти. Дальні удари криворіжців завершувались небезпекою, або ж непотрібною нервозністю.
22.11.202322:13
09.11.202323:20
Трохи про сам матч Зоря – Маккабі Тель-Авів
Враження, думки, емоції (маячня різного роду).
Перше на чому хочеться зійтись – обидві команди жахливо грали в захисті (25-14 за ударами на користь Зорі).
Різницю зробила гра голкіперів і виконавська майстерність в завершенні. Ці фактори десь взаємопов'язані й без помилок в обороні не було б голів, але закидання Захаві поміж пари ЦЗ луганців і гру головою Переца, або гру до останнього в боротьбі за підбирання Лукассена – слід відзначити.
Футболісти Маккабі непогано атакували позиційно, а їх тримання м'яча були дуже пристойні. Мені навіть місцями здавалося, що десь так і хотів Кривенцов, щоб в атаках грала його команда. В іншому цілком приземлений колектив зі своїми проблемами.
Спроби пресингу Зорі вдало закінчувались нечасто. Причиною були, як рівень взаємодії так і подекуди не вистачало агресії проти суперника з м'ячем котрому в більшості випадків вистачало часу знайти оптимальне рішення й залишити господарів ні з чим.
Заміни (Алефіренко, Волошин) підсилили гру. Не зовсім розумію, чому перший грає не так часто. Якщо причина в завершенні контракту, то це звісно дивно.
Кінцівка була за Зорею (фізичний тонус суперника напевно дався взнаки).
В лінії захисту складно знайти щось позитивне. Не вистачило якісної взаємодії (в першому таймі був епізод коли троє гравців пішли на одного суперника на флаг й їх відрізали передачею), щільності в індивідуальних дуелях.
Була ще гра в атаці з дальніми ударами Мічина, постріл Яцика, гра другим темпом від Найгнойного. Створювалась також небезпека попереду з флангу Антюха.
Не люблю писати про не фарт, адже цим можна спробувати пояснити ледь не будь-яке явище, але сьогодні щось таке й було (як і в матчі чемпіонату з Чорноморцем, Вересом, Поліссям).
Герреро замінили по перерві й ніхто особливо напевно не згадував про нього після.
Є така думка, що на дистанції команда котра демонструє непогану гру має дати й результат. Поки констатуємо, що окрім створених гольових моментів деякі гравців допускають провальні індивідуальні помилки. Хтось, як Турбаєвський успішно нівелює багаж попередніх вражаючих матчів, Герреро ніби втратив магічний дар забивати з неочевидних нагод.
Сама ж Зоря набула неприємного вміння програвати нічийні й місцями десь навіть переможні матчі.
04.11.202318:16
14.12.202319:25
Український футбол може приносити чимало розчарувань та болю незалежно від клубу за котрий ми вболіваємо.
Дивитись заздалегідь знаючи, що добре не буде – це навіть якісь ознаки мазохізму.
Дамо йому останній шанс в цьому році.
Зоря – Брейдаблік
Споглядаємо дебют Сапутіна на Євроарені.
(Навіть не знаю, чи могла бути яскравіша вивіска котра б завершувала цьогорічний фантастичний виступ укр. клубів в Єврокубках)
02.12.202318:00
29.11.202314:59
19.11.202321:48
Завтра завершуємо відбір на Євро (через центральні двері), є ще чорний вхід через Лігу Націй, але поки про нього не думаємо.
З плюсів це єдиний офіційний матч для збірної України в це вікно. Що в свою чергу має допомогти, як фізично, так і відкине чергове виправдання під назвою: «Чому в нас не вийшло – виною всьому друга гра».
Однією з наших найбільших проблем проти топ збірних до цього матчу, як команді нам дуже складно впоратись з темпом котрий можуть задавати топи.
Ми можемо видавати якісні відрізки в грі з круглим, що надалі має перерости в щось більше (цьому мав би сприяти прогрес у роботі тренерського штабу і від'їзд проспектів на кшталт Судакова/Бондаренка/Бражка та інших в більш конкурентній першості)
Ледь не завжди ставлюсь не нерозумінням коли українські клуби учасники єврокубків переносять свої матчі на невизначений термін, щоб грати по разу на тиждень. Самотужки штучного створюючи проблему в їх гравців з другими матчами й стикаючись з таким графіком в конкурентному середовищі – вони «здуваються» (будучи неготовими).
Боротись за володіння збірній поки дуже важко відповідно доводиться реагувати на наслідки гри з м'ячем суперника.
Коли сходиться одразу кілька факторів: психологічне налаштування/план на гру та його реалізація/сценарій матчу/ хороша реалізація – ми взмозі видати щось по типу матчів з Німеччиною/Англією (друга гра).
В обороні проти топ збірних за цей рік ми чимало пропускали через грубі індивідуальні помилки, або ж тимчасову втрату концентрації.
Були й фіаско на рівні команди, (весна в Лондоні й вересень в Італії).
Минулого матчу з італійцями нас сильно штормило. Перші хвилин 20 ми взагалі не знали що робити. Настільки всі на полі виглядали нервовими.
На фото внизу пасова карта Італії з тієї гри де було багато різного: трикутників зі змінами позицій на флангах й вбігань в напівфланг (зону між ЛЗ і ЛЦЗ від Фраттезі) й насичення зон з м'ячем по всій ширині від Барелли, використання ізоляцій для Дзаньоло, чимало флангових атак загалом.
Підсумковий рахунок 2-1 хтось вважав за щастя, проте боязкість на старті якщо підвести риску нам коштувала занадто багато (нехай навіть це буде сказано після гри).
Матч також дав кілька відповідей, як атакувати проти Італії. Атака глибини – вітається й загалом якщо відійти від стереотипів ця Італія куди ліпше себе почуває з м'ячем, ніж без. Контролювати гру діючи другим номером їм дається непросто (пропустили на 1 гол більше ніж Україна за 7 матчів, але й забили на 5 більше).
Як перемогти цю команду?
Відповідь на це питання лежить в попередній роботі Спалетті – Наполі. А як рольова модель переможця – Мілан Піолі. Хтось бачив протистояння обох тренерів в ЛЧ минулого сезону де оборонний блок останнього і контратаки за рахунок Леау допомогли зрівняти команди в гостроті моментів, а виконавська майстерність попереду (травма Ярмоленка все ще відчутна для нас) в завершенні залишити неаполітанців за бортом турніру.
Щось таке в теорії могла б втілити в життя збірна України (перемоги Англії над Італією навряд доцільні навіть до порівнянь в теорії оскільки такого рівня гравців в нас нема).
Підсумовуючи окрім купи дрібних факторів: психології, сценарію гри, вдало вибраного плану (що в сукупності може, як допомогти так і зашкодити) головне питання на скільки часу темпового (інтенсивного) футболу вистачить нашу збірну.
09.11.202322:06
04.11.202313:40
03.12.202315:44
02.12.202317:37
28.11.202318:47
15.11.202316:31
05.11.202313:13
03.11.202322:19
03.12.202315:44
02.12.202316:55
22.11.202322:13
15.11.202316:31
05.11.202313:13
03.11.202322:19
Көрсөтүлдү 1 - 24 ичинде 50
Көбүрөөк функцияларды ачуу үчүн кириңиз.