📢 Тренінг із жіночої самооборони
▫️ Запрошуємо тебе, подруго, на практичний тренінг із жіночої самооборони, приурочений до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками. На заході ти дізнаєшся:
• Що робити, щоб убезпечити себе.
• Як уникнути конфліктних ситуацій на вулиці.
• Що мати з собою і як незвично користуватись звичними речами задля власної безпеки.
• Про вербальну та практичну самооборону.
• Повноконтактні техніки.
🥊 Тренінг проводитимуть:
• Артем Кіракосян - тренер з Карате Шотокан та інструктор ММА;
• Андрій Паюк - інструктор із самооборони;
• Наталія Некрасова - асистентка проєкту.
💡 Організатори заходу - ХОМГО "Освічена ініціатива", спільно з Соцслужбою КПІ.
📝 Реєстрація обов'язкова! Кількість місць обмежена.
🕓 Коли: 26 листопада (вт) о 15:00.
📍 Де: Зал боротьби та боксу Спорткомплексу КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова, 1/26, корпус 24, зал 5Б)
💭 Соцслужба у telegram | іnstagram | youtube. Зворотний зв'язок: @ask_sss_bot
#ДНВР #студентська_соціальна_служба
📯 ІІ Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з англійської мови і комп'ютерних наук
🔸 КПІ ім. Ігоря Сікорського у співпраці з Національним університетом «Запорізька політехніка», Національним технічним університетом «Дніпровська політехніка» та Національним університетом «Чернігівська політехніка» запрошують до участі у ІІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «How business sectors benefit from Information Technology» з англійської мови та комп’ютерних наук. Мета конкурсу – стимулювання і підтримка активності студентів у розробці/дослідженні новаторських ідей чи проєктів, які об'єднують англійську мову та комп'ютерні науки.
🔸 Вимоги до наукових робіт:
• Роботи мають відповідати тематиці конкурсу;
• Роботи повинні бути оформлені у форматі Poster Presentation;
• Мова наукових робіт – англійська;
• Окремим файлом (.doc, .docx, .pdf, .rtf) надсилаються відомості про автора (-ів) роботи з такими даними: прізвище, ім’я учасника; повне найменування ЗВО; факультет (інститут); курс (рік навчання); телефон, e-mail; ПІБ наукового керівника; назва роботи, що подається на конкурс.
📋 Для участі у другому етапі конкурсу відібрані роботи у закладах вищої освіти надсилаються на поштову адресу konkurs.stud.nauk@ukr.net до 5 грудня включно з обов’язковим зазначенням теми листа «Студентський конкурс наукових робіт».
🕑 Коли:
• перший етап: 11 листопада - 5 грудня 2024 – у закладах вищої освіти;
• другий етап: 9-13 грудня 2024 – захист наукових робіт у форматі науково-практичної конференції в режимі онлайн.
💭 Залишились питання? Довідка за телефоном 044-204-8205; e-mail: konkurs.stud.nauk@ukr.net; чат у WhatsApp. З інших питань пишіть в бот @VORS_team_bot. Успіхів!
#ДНВР #STEAМ
До уваги науково-педагогічних працівників!
У четвер, 21 листопада, о 16.30 в аудиторії N3 адміністративного корпусу ТНМУ відбудеться зустріч з Юлією Піскорською, координаторкою програми "BridgeUSA: UAFP/UPRR", що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.
Програма "BridgeUSA: UAFP/UPRR" - це програма обміну для викладачів, що передбачає стажування в університетах США впродовж одного місяця. У програмі BridgeUSA: UAFP/UPRR можуть взяти участь викладачі, що працюють у галузях, важливих для відбудови та відновлення України. Повний список галузей за посиланням: Програма "BridgeUSA: UAFP/UPRR" - це програма обміну для викладачів, що передбачає стажування в університетах США впродовж одного місяця. У програмі BridgeUSA: UAFP/UPRR можуть взяти участь викладачі, що працюють у галузях, важливих для відбудови та відновлення України. Повний список галузей за посиланням: " target="_blank" rel="noopener noreferrer">https://americancouncils.org.ua/programs/bridgeusa-uafp/
Запрошуємо усіх охочих!
Юрист(ка)-аналітик(иня) з досвідом нормотворчої діяльності або глибоким знанням культурної сфери до Інституту Законодавчих Ідей.
Ключові завдання проєктів:
💥Розробка нормативних актів у сфері культурної спадщини.
💥Проведення комплексного аналізу діяльності окремих інституцій у сфері культури.
💥Оцінка корупційних ризиків у діяльності інституцій у сфері культури та розробка змін до чинних антикорупційних програм на основі проведеного аналізу.
Вимоги до ідеального(ї) кандидата(ки):
💥Досвід роботи у сфері права (2+ роки), перевага надається кандидатам із досвідом нормотворення або роботи у сфері культури.
💥Розуміння специфіки законодавства у сфері культурної спадщини та діяльності інституцій культури.
💥Досвід аналізу нормативних документів, підготовки змін до законодавства.
📝Більше інформації тут
📨Чекаємо CV із зазначеним бажаним рівнем заробітної плати на пошту office@izi.institute з темою листа «Юрист(ка)-аналітик(иня) культурного напряму до ІЗІ»
⏰ Реченець: 20 грудня 2024 р
Про ліфти
При намірі скористатися ліфтом, зверніть увагу на графіки відключення світла та оголошення повітряних тривог.
Перед тим, як скористатися ліфтом – перевірте графіки відключення!
✅Не користуйтесь ліфтом за 10-15 хвилин до потенційних годин відключення світла, та в період відключень, навіть якщо світло не вимкнули. Відключення відбуваються інколи поступово із затримкою, тому якщо світло не вимкнули рівно за графіком, це не означає, що його не вимкнуть, через 5-10-15 хвилин, або через годину.
🚨У разі аварійної зупинки ліфта, майстри у цей період можуть приїхати зі значною затримкою. Ліфтова служба обслуговує не лише Студмістечко! Пам’ятайте, що ліфтери не чарівники та й телепорт ще не працює.
Заходячі в ліфт в години потенційних відключень, ви можете стати заручником власної необачності, це може вам дорого коштувати!
✅НЕ користуйтесь ліфтами у нічний час, оскільки служба не приїде вас рятувати в КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ!!!
⚡️⚡️⚡️При аварійній зупинці ліфта не намагайтеся самостійно вибратися з нього, це може бути небезпечним для Вашого життя та призвести до псування обладнання.
Дбайте про свою безпеку❤️
☎️Виклик служби ліфтерів у разі аварійної зупинки:
✅Тех. Директор «Ліфт – СЕРВІС» Ігор Жмуденко:
099-310-29-19
✅Диспетчер «Ліфт - СЕРВІС»:
044-467-10-04
✅Диспетчер Студмістечка
044-204-92-63
Рада підтримала законопроєкт про безпеку в школах! 🏫
Верховна Рада України підтримала важливий законопроєкт, який спрямовано на посилення заходів безпеки в школах, а саме:
🔒 Безпечне освітнє середовище: засновники й керівники шкіл мають створити умови для безпеки учнів та працівників, забезпечити виконання вимог щодо охорони праці, пожежної безпеки та інших стандартів.
🚸 Профілактика правопорушень серед учнів: керівники закладів освіти мають здійснювати заходи для запобігання правопорушенням серед учнів, зокрема через упровадження правил для перебування осіб на території шкіл.
🔐 Посилення охорони й контролю: у школах встановлять огорожі, а також систему термінового виклику поліції для забезпечення швидкої реакції на будь-які загрози. Додатково посилять вимоги до осіб, що здійснюють охорону шкіл. Це дасть змогу чітко встановити правила для сторонніх осіб, запобігти порушенням та окреслити межі закладу.
🏚️ Ще одним із ключових безпекових аспектів є забезпечення шкіл укриттями, на це уряд виділив 7,5 мільярда гривень.
Ці заходи є спільною роботою МОН, МВС та Національної поліції України. Підтримка безпечної освіти — це наше спільне завдання! 💪
🇺🇦 Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи.
В цей день ми згадуємо дві визначні події сучасної України: Помаранчеву революцію та Революцію Гідності.
Події 2004 року показали, що українці понад усе цінують Свободу та не толеруватимуть злочинні рішення влади, зокрема фальсифікацію виборів на користь проросійського кандидата. 11 років тому українці знову вийшли на вулиці Києва, аби протистояти рішенню уряду відмовитись від євроінтеграції: тоді ми показали всім стійкість та принциповість, захистили власну Гідність.
Боротьба за нашу Свободу триває й досі. Українці обрали не легкий, але правильний шлях: боротись за вільну країну, незалежну від впливу росії. І які б виклики не постали перед нами в майбутньому, ми маємо пам'ятати, що вже заплатили неймовірно велику ціну за наші Гідність та Свободу, тож маємо цінувати їх понад усе.
⚡️Genesis шукає HRMS Administrator
🏡 Формат роботи: офіс.
Ти станеш частиною команди HR Solutions та розвиватимеш напрям HRMS Management.
📲Серед задач:
— Супортити внутрішню систему HRMS Zoho People: адмініструвати профілі співробітників, актуалізувати та налаштовувати нові бізнес-процеси.
— Комунікувати з користувачами системи: виправляти баги, пропонувати власні ідеї щодо покращення функціоналу.
— Створювати документацію для адміністрування системи та наповнення бази FAQ для користувачів.
— Взаємодіяти з HR-фахівцями щодо нових процесів за бізнес-запитами.
🔎 Необхідні навички та досвід:
— Досвід на аналогічній або схожій позиції — від 6 місяців.
— Базове розуміння HR-процесів.
— Навички роботи з Google Sheets. Будуть плюсом базові знання SQL.
— Вміння працювати у режимі багатозадачності та чітких дедлайнів.
— Розвинуті комунікативні навички, ініціативність та відкритість до нових ідей та пропозицій.
😉 Відгукуйся за посиланням — https://bit.ly/3CN7aUf
Про ліфти
При намірі скористатися ліфтом, зверніть увагу на графіки відключення світла та оголошення повітряних тривог.
Перед тим, як скористатися ліфтом – перевірте графіки відключення!
✅Не користуйтесь ліфтом за 10-15 хвилин до потенційних годин відключення світла, та в період відключень, навіть якщо світло не вимкнули. Відключення відбуваються інколи поступово із затримкою, тому якщо світло не вимкнули рівно за графіком, це не означає, що його не вимкнуть, через 5-10-15 хвилин, або через годину.
🚨У разі аварійної зупинки ліфта, майстри у цей період можуть приїхати зі значною затримкою. Ліфтова служба обслуговує не лише Студмістечко! Пам’ятайте, що ліфтери не чарівники та й телепорт ще не працює.
Заходячі в ліфт в години потенційних відключень, ви можете стати заручником власної необачності, це може вам дорого коштувати!
✅НЕ користуйтесь ліфтами у нічний час, оскільки служба не приїде вас рятувати в КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ!!!
⚡️⚡️⚡️При аварійній зупинці ліфта не намагайтеся самостійно вибратися з нього, це може бути небезпечним для Вашого життя та призвести до псування обладнання.
Дбайте про свою безпеку❤️
☎️Виклик служби ліфтерів у разі аварійної зупинки:
✅Диспетчер «Ліфт - СЕРВІС»:
044-467-10-04
✅Диспетчер Студмістечка
044-204-92-63
Увага: вибух у передмісті Києва. Микола Миколайович Глибовець з бодуна вʼєбав Рубєж кулаком. Від вибуху постраждала ракета, а Микола Миколайович згадав що у нього пара.
З Днем Гідності та Свободи!
Цей день є символом незламності нашого народу, його прагнення до свободи, справедливості та європейських цінностей.
Ми, як молоде покоління, маємо продовжувати захищати ці ідеали, будувати краще майбутнє для нашої країни та ніколи не забувати, що свобода — це наш вибір, а гідність — це наш шлях.
Студенти – це рушійна сила⚡
Студентство, про те, що у пам’яті назавжди 🇺🇦
«Ми воїни. Не ледарі. Не лежні
І наше діло праведне й святе.
Бо хто за що, а ми за незалежність.
Отож нам так і важко через те»
21 листопада 2013-го року на Майдані Незалежності у Києві розпочалася акція протесту проти рішення Кабінету Міністрів України призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.
Спочатку зібралося декілька сотень, а вже 24 листопада — понад сто тисяч тих, хто готовий боротися за європейське майбутнє України 🇪🇺
Серед них було й студентство нашого Університету, яке славиться чіткою позицією захисту української державності протягом століть.
Захист права на використання української мови, збереження традицій та культурних цінностей — Таємний Український Університет, Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція Гідності, захист України під час збройної агресії росії проти України та багато інших доказів нашої Незламності 💪
Задля вшанування пам’яті усіх, хто поклав своє життя за волю та незалежність України, оголошуємо традиційний конкурс науково-просвітницького есе!
✅ Тема: «Серця, що запалали на Майдані: народження нової української генерації»
Які вимоги?
— шрифт Times New Roman (14), міжрядковий інтервал 1,5;
відступи від країв аркуша — по 2 см з усіх сторін;
— обʼєм роботи від 2 до 3 ст.;
— стиль: науково-популярний;
— має складатись з таких частин:
▪️вступ
▪️аргументи (основна частина)
▪️висновки
Головний партнер конкурсу — Національний музей Революції Гідності!
Переможці отримають актуальну літературу від Національного музею Революції Гідності, круті брендовані подарунки від Профкому студентів, а також грошову винагороду:
За І місце — 2 500 грн.
За ІІ місце — 1 500 грн.
За ІІІ місце — 1 000 грн.
Тож, аби взяти участь — пиши своє есе та заповнюй реєстраційну форму тут 👈
Реченець — 21 січня!
У єдності сила народу і його Перемога! 💪
Твій Профком 💙
Team Lead / Керівник/ця відділу продажів
Підприємство спеціалізується на виготовленні високоякісних туристичних ножів та активно працює у сфері e-Commerce, пропонуючи продукцію як для B2B, так і для B2C через різні маркетплейси.
Вимоги та завдання:
🔸Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років.
🔸Досвід роботи з маркетплейсами Amazon, Etsy, eBay тощо.
🔸Розробка стратегії та планів розвитку продажів.
🔸Визначення цілей та стратегій для збільшення обсягу продажів на маркетплейсах.
🔸Організація роботи команди, в підпорядкуванні 6 людей.
🔸Керування командою для досягнення поставлених цілей.
Умови:
🔸Гібридний формат роботи.
🔸ЗП: 80 000 грн.
Контакти:
Сергій +38 (067) 577-57-52 E-mail: sk.smartstaff@gmail.com
🇺🇦 День Гідності та Свободи
🔸 День Гідності і Свободи – це не лише відзначення визначних подій минулого, але й нагадування про те, що свобода – це не лише слово, це найбільша цінність, важливіша навіть за саме життя. Історія нашої боротьби стала тканиною, на якій вишивається образ сучасної України – сильної, гідної і завзятої. Доленосні події осені 2004 року та листопада - лютого 2013 року стали свідченням нашої невпинної боротьби за власну волю та майбутнє.
🔸 Особливу роль у цих революційних подіях відіграла молодь. Київські політехніки були серед тих, хто стояв на Майдані, демонструючи свою відданість ідеалам свободи, а зараз, ціною власних життів, захищають нашу країну від агресора.
🔸 Цей день - можливість кожному з нас зупинитися і подумати, що ми можемо зробити для нашої країни. Це день гордості за свою історію та мотивація працювати над кращим майбутнім.
❤️ Віримо у перемогу, борімось за свободу!
📢 Проєкт "Перетвори амбіції на можливості"
🔹 Унікальна навчальна програма, яка допоможе студентам та випускникам посилити аналітичну спроможність у сфері безпеки та оборони. Мета проєкту - щоб кожен студент й випускник, зацікавлений у побудові кар'єри в аналітиці сектору безпеки та оборони, зміг отримати необхідні знання, знайти однодумців та розпочати стажування в аналітичних центрах, що займаються актуальними викликами у сфері оборони.
🔹 Пропозиція навчання:
• Орієнтування у секторі безпеки та оборони та формуванні державної політики
• Ознайомлення з правилами роботи з відкритими джерелами та інструментами штучного інтелекту
• Ознайомлення з основами проєктного менеджменту, бізнес-аналізу та військової аналітики
• Виявлення та робота з дезінформацією та основами кібербезпеки
• Формування професійного середовища та контактів, знайомство з людьми, які щодня наближають нашу перемогу.
🔹 Критерії відбору учасників:
• Студенти або випускники;
• Мотивовані вдосконалювати свої аналітичні навички та критичне мислення;
• Відповідальні та уважні до деталей, готові працювати в команді та вносити свій внесок у спільну роботу;
• Володіють іноземними мовами;
• Зацікавлені у стажуванні та прагнуть розвиватися у сфері аналітики;
• Готові відвідувати всі заплановані активності програми, включаючи основні, гостьові лекції та екскурсії.
🔹 За результатами навчання ви отримаєте:
• Сертифікат про проходження навчання;
• Занурення в світ аналітики у секторі безпеки та оборони;
• Потужний нетворкінг для обміну ідеями;
• Знайомство з представниками провідних аналітичних центрів України з можливістю подальшого стажування.
📌 Приєднуйтесь до програми, щоб розвивати свої аналітичні навички, сприяти посиленню безпеки України та отримати реальний досвід, необхідний для роботи в секторі безпеки та оборони. Разом ми створимо майбутнє, де кожен крок наближає нас до перемоги!
📝 Реєстрація
💻 Презентація проєкту
🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації - 27.11.2024
• тривалість - 1.5 місяці
• початок - грудень 2024
📍 Де: очно в місті Київ
💭 ЦРК на фейсбук | телеграм | кар'єрний путівник | каталог партнерів КПІ. З питаннями сюди. Успіхів!
#ДНВР #центр_розвитку_карєри
✅Друзі, наші партнери з America House Kyiv, запрошують Вас приєднатися до дискусії, щоб дізнатися, як українські лідери у технологіях, медіа та некомерційному секторі формують сучасний образ України на світовій арені.
На заході виступлять:
▪️Рейчел Маквей — актриса озвучування та редактор, що розповідає історію України світової аудиторії;
▪️Одрі Макалпайн – журналістка, яка висвітлює інновації, бізнес та політику України;
▪️Джуліан Хайда — керівник зі зв'язків із громадськістю у Razom та захисник інтересів України у США;
▪️Юрій Кривошея – ініціатор українських бізнес- та соціальних проектів.
Дізнайтеся, як підприємництво та ЗМІ можуть формувати національну ідентичність у періоди викликів та успіхів, і як могутні історії можуть створити відомий бренд України. Це унікальна можливість надихнутись прикладами використання інноваційних платформ для просування української спадщини та формування майбутнього.
Реєстрація на дискусію 👉 ТУТ
#Гранти #Synergy_Universe #Svitlana_Synergy #СвітланаОлєйнікова #AmericaHouseKyiv
📱Instagram 📱 YouTube 📱 Facebook📱 TikTok
🎙 ОНЛАЙН вебінар «Software-Defined Radio. Мисливець за сигналами» 🎙
📆 Коли? 23 листопада об 11:00
📍 Де? Zoom
🧑🏫 Спікер Олександр Неуймін — к.т.н., старший викладач Радіотехнічного факультету
🤩 Приєднуйтесь до нашого вебінару, щоб дізнатися, як працює Software-Defined Radio(SDR) і як з його допомогою можна досліджувати навколишній радіоефір. Учасники дізнаються, як за допомогою інструменту GNU Radio Companion шукати сигнали та створити систему для прослуховування FM-радіостанцій. Це гарна можливість для старшокласників відкрити для себе світ цифрових радіотехнологій, зрозуміти принципи роботи SDR.
❓Цікаво❓
Тоді швидше реєструйтеся за посиланням ➡️ https://forms.gle/1ACVJBKSYSn4QeNr8
Більше цікавого від Радіотехнічного факультету (РТФ) КПІ ім. Ігоря Сікорського тут ➡️ https://t.me/abit_rtf та на ➡️ https://discord.gg/wRP4A7BFHd
#news_from_members #РТФ #KharkivITCluster
👉 IT Student — будь в курсі IT-можливостей для тебе!
День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності. 21 листопада 2024 року відзначаємо також 20-ту річницю Помаранчевої революції – першого Майдану в історії незалежної України, який істотно вплинув на формування національної свідомості громадян України, демократизацію суспільства та завдяки якому набуто вирішального для подальшого становлення української нації досвіду успішної боротьби й перемоги.
Помаранчева революція та Революція Гідності сприяли збереженню
незалежності України та сформували українську націю, яка сьогодні здатна боронити державність зі зброєю в руках.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
🎲 Настільні ігри в Соцслужбі КПІ
▫️ Ми знову вирішили зібратися у вихідні. Приходь до нас пограти в мафію чи настілки. Можеш взяти свої улюблені, або обрати із наявних у просторі.
🕑 Коли: 23 листопада (сб) з 16:00 до 20:00.
📍Де: приміщення Соцслужби КПІ, вул. Борщагівська, 144 (гуртожиток 20, вхід зліва, біля Шерлок ПАБу). У разі повітряної тривоги ви зможете скористатися найближчим укриттям.
💭 Соцслужба у telegram | іnstagram | youtube. Зворотний зв'язок: @ask_sss_bot
#ДНВР #студентська_соціальна_служба
📢 Проєкт "Перетвори амбіції на можливості"
🔹 Унікальна навчальна програма, яка допоможе студентам та випускникам посилити аналітичну спроможність у сфері безпеки та оборони. Мета проєкту - щоб кожен студент й випускник, зацікавлений у побудові кар'єри в аналітиці сектору безпеки та оборони, зміг отримати необхідні знання, знайти однодумців та розпочати стажування в аналітичних центрах, що займаються актуальними викликами у сфері оборони.
🔹 Пропозиція навчання:
• Орієнтування у секторі безпеки та оборони та формуванні державної політики
• Ознайомлення з правилами роботи з відкритими джерелами та інструментами штучного інтелекту
• Ознайомлення з основами проєктного менеджменту, бізнес-аналізу та військової аналітики
• Виявлення та робота з дезінформацією та основами кібербезпеки
• Формування професійного середовища та контактів, знайомство з людьми, які щодня наближають нашу перемогу.
🔹 Критерії відбору учасників:
• Студенти або випускники;
• Мотивовані вдосконалювати свої аналітичні навички та критичне мислення;
• Відповідальні та уважні до деталей, готові працювати в команді та вносити свій внесок у спільну роботу;
• Володіють іноземними мовами;
• Зацікавлені у стажуванні та прагнуть розвиватися у сфері аналітики;
• Готові відвідувати всі заплановані активності програми, включаючи основні, гостьові лекції та екскурсії.
🔹 За результатами навчання ви отримаєте:
• Сертифікат про проходження навчання;
• Занурення в світ аналітики у секторі безпеки та оборони;
• Потужний нетворкінг для обміну ідеями;
• Знайомство з представниками провідних аналітичних центрів України з можливістю подальшого стажування.
📌 Приєднуйтесь до програми, щоб розвивати свої аналітичні навички, сприяти посиленню безпеки України та отримати реальний досвід, необхідний для роботи в секторі безпеки та оборони. Разом ми створимо майбутнє, де кожен крок наближає нас до перемоги!
📝 Реєстрація
💻 Презентація проєкту
🕓 Коли:
• дедлайн реєстрації - 27.11.2024
• тривалість - 1.5 місяці
• початок - грудень 2024
📍 Де: очно в місті Київ
💭 ЦРК на фейсбук | телеграм | кар'єрний путівник | каталог партнерів КПІ. З питаннями сюди. Успіхів!
#ДНВР #центр_розвитку_карєри