Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Мир сегодня с "Юрий Подоляка"
Труха⚡️Україна
Труха⚡️Україна
Николаевский Ванёк
Николаевский Ванёк
📢 #торецьк_info avatar
📢 #торецьк_info
Навіны і СМІ
📢 #торецьк_info avatar
📢 #торецьк_info
Навіны і СМІ
Пераслаў з:
Офіс Президента avatar
Офіс Президента
«Росія використовує кожен день, кожен тиждень, кожен місяць, щоб завдати значної шкоди. На жаль, допомога Україні досі обмежена, а російська держава досі має доступ до критичних компонентів, які необхідні для виробництва ракет і дронів. У кожній ракеті, що завдає ударів по Україні, щонайменше десятки компонентів – електроніки, чипів, – які постачаються від компаній з інших країн та завозяться через територію сусідів Росії. У «шахедах» – також компоненти, вироблені у вільному світі. Все це має бути припинено й може бути припинено: і потурання терору, і змога терористів шукати собі спільників по світу, і сам російський терор – всі його прояви. Сучасна авіація доводить свою ефективність, сучасні системи ППО здатні давати захист життю – зараз на Близькому Сході це було продемонстровано, коли авіація і ППО збивали іранські ракети та «шахеди», які були спрямовані проти Ізраїлю. Увесь світ бачить, що таке справжній захист. Бачить, що це можливо».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 781-го дня війни.
Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

Ми бачимо неймовірну кількість кадрів жорстокості, не спимо ночами, волонтеримо і продовжуємо вимагати від себе тієї ж продуктивності, тієї ж наснаги і настрою, що й раніше.

Часто навіть не усвідомлюємо, під наскільки великою напругою зараз перебуваємо. Ми остаточно відчуємо це, тільки коли війна скінчиться.
Тож просто хочемо нагадати тобі, що зараз час бути лагідними до себе і до інших. Візьми стільки часу, скільки потрібно, щоб прийти до ладу після поганих новин.

Це нормально — поставити справи на паузу та дати собі трохи часу, коли є потреба. Дозволь собі бути неідеальним.
14.04.202406:13
Десять років тому було офіційно оголошено про початок Антитерористичної операції на сході України

Десять років тому, 14 квітня 2014 року, виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов підписав Указ про виконання ухваленого на засіданні РНБО рішення «Про невідкладні заходи з подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності», оголосивши початок антитерористичної операції зі звільнення захоплених підконтрольними росії бойовиками територій Донецької та Луганської областей України.

Цьому передувала анексія Криму та ескалація напруги на півдні та сході України, що супроводжувалася захопленням приміщень СБУ, міліції та адміністративних будівель, проголошення «народних республік». У деяких містах (як, наприклад, у Харкові) вдалося навести порядок силами українського спецназу. Однак в середині квітня почалося стрімке загострення ситуації: за підтримки російських спецслужб і «російських козачків» бойовики зайняли Донецьк, Луганськ, Горлівку, Краматорськ, Лисичанськ, Маріуполь; під їхнім контролем опинилася половина Донеччини і Луганщини. 12 квітня бойовики під командуванням полковника російських спецслужб Ігоря Гіркіна (Стрелкова) зайняли Слов’янськ, і стало зрозуміло, що це війна, і сил правоохоронних органів тут буде недостатньо.

Але після втечі Віктора Януковича гостро постало питання про проведення дострокових президентських і парламентських виборів, що в умовах воєнного стану було неможливо, тому було обрано формат саме антитерористичної операції із залученням Збройних Сил України. Також в операції брали участь сформовані напередодні підрозділи Національної гвардії та добровольчі батальйони.

Починається поступове звільнення захоплених міст і сіл сходу України в результаті бойових дій. Уже в липні 2014 року значна частина захопленої території Донецької і Луганської областей переходить під контроль сил АТО, починається операція із розблокування Луганського аеропорту, який було захоплено бойовиками, та оточення самого міста. Але 11 липня 2014 року у війну вступає регулярна російська армія, завдавши 11 липня зі своєї території ракетного удару по українських формуваннях під Зеленопіллям – селом за кілька кілометрів від російсько-українського кордону. З того часу обстріли стають регулярними.

Переломним моментом став кінець серпня 2014 року, коли росія ввела регулярні війська на територію України, зупинивши наступ на Донецьк. Під Іловайськом сили АТО потрапляють в оточення, при виході з якого росіяни практично впритул розстрілюють українські колони. За офіційними даними тоді загинуло 366 українських бійців, ще 158 вважаються зниклими безвісти.

5 вересня 2014 року в Мінську були підписані перші Мінські угоди в рамках Тристоронньої контактної групи, після чого війна на сході України перейшла в режим позиційного протистояння, хоча військові дії продовжувалися. 242 дні тривала оборона Донецького аеропорту. Також у 2015 році були серйозні бої за Дебальцеве, в районі Світлодарської дуги, Маріуполя, Широкіного, Мар’їнки.

За даними ООН, жертвами та постраждалими від російської агресії в рамках російсько-української війни стало більше 40 тисяч осіб. Понад 13 тисяч із них загинули. Майже 1,5 мільйона змушені були залишити власні домівки і виїхати із зони бойових дій. Знищено інфраструктуру окупованих територій, 27% промислового потенціалу східних областей України незаконно переміщено до росії.

Антитерористична операція на території Донецької і Луганської областей тривала до квітня 2018 року. 30 квітня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав Указ про введення в дію рішення РНБО щодо завершення Антитерористичної операції і початок Операції об’єднаних сил під керівництвом ЗСУ «для забезпечення захисту територіальної цілісності, суверенітету і незалежності нашої держави».

Вже десять років, з 2014 року, на Донеччині триває спротив російській окупації. Ворог більше не приховує своїх істинних цілей, жорстоко руйнує і винищує все, до чого досягається його рука.
Пераслаў з:
Офіс Президента avatar
Офіс Президента
«Сьогодні є дуже хороший результат у нашої міжнародної роботи: Німеччина надасть нам додатковий Patriot – сьогодні з канцлером Шольцом про це домовились. Також працюємо з Німеччиною над додатковою системою IRIS-T – це теж сильна ППО – і над ракетами для наявних у нас систем захисту неба. Лідерство Німеччини дійсно відчувається, і завдяки такому лідерству ми зможемо зберегти тисячі життів та зможемо дати Україні більше захисту від російського терору».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни.
Правила безпечного Великодня
Бережіть довкілля і своє здоров'я - не випалюйте сухостій!
14.04.202405:54
❗️ УВАГА ❗️ У ВІВТОРОК, 16 КВІТНЯ, ВІДБУДЕТЬСЯ БЕЗКОШТОВНА ЕВАКУАЦІЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ! 🚉

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.

Сьогодні найважливіше - зберегти життя!

Відповідно до рішення Урядового Координаційного штабу з 23 березня 2024 року обов’язкову евакуацію перенаправлено з Житомирської до Рівненської області.

🚍  Евакуаційний автобус з території Торецької громади відправиться у вівторок, 16.04.2024, за підтримки благодійних організацій до Дніпра з заїздом до Покровська та з подальшою пересадкою на евакуаційний потяг до Рівненської області.

Щоб врятувати свою родину від постійних обстрілів та безкоштовно виїхати до безпечного регіону необхідно:

☎️ Залишити заявку на евакуацію мешканці Торецької громади  можуть за номерами телефону: 099-601-94-91 (цілодобово);
066-952-63-60 (щоденно з 08:00 до 17:00);

☎️ Бажаючі евакуюватися безпосередньо до Рівненської області можуть звертатися за номером телефону «Гарячої лінії» УСЗН Торецької міської ВА з 08:00 до 20:00 щоденно 066-456-71-70;

дістатися до місця збору, звідки буде безкоштовний підвіз до евакуаційного поїзду у Покровську;

оселитися у Рівненській області - це безкоштовно.

Влада надає такі соціальні гарантії:

• безкоштовне житло у закладах комунальної власності (визначених місцями компактного проживання) Рівненської області;

• щомісячна виплата допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;

• разова виплата цивільному населенню, яке евакуюються;

• гуманітарна допомога;

• психологічна допомога;

• медична допомога тощо;

Евакуація — це складно, але необхідно!

Евакуація рятує життя!
Увага! Триває четвертий етап видачі гуманітарної допомоги!

Завтра, 15.04.2024, у Торецьку, Залізному, Щербинівці, Нью-Йорку та Північному в межах четвертого етапу видачі гуманітарної допомоги 2024, який розпочався 01.04.2024, продовжиться видача допомоги у вигляді продуктів харчування мешканцям Торецької громади, які ще її не отримували в цьому етапі.

УВАГА!!! ВИДАЧА ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ ТІЛЬКИ ЗА УМОВИ БЕЗПЕКОВОЇ СКЛАДОВОЇ!!!

Нагадуємо, що допомога видається ТІЛЬКИ мешканцям Торецької громади, які НЕ зареєстровані як ВПО на території інших громад Донецької області або в інших областях України!

З собою обов'язково мати оригінали документів (паспорт громадянина України та ідентифікаційний код), що підтверджують Вашу особу. Також, обов'язково знати свій номер телефону!!!

Але, вже вкотре, попереджаємо, що залишатися на території громади дуже небезпечно! Ніяка підтримка та допомога наразі не врятує найцінніше, що у вас є - ваше життя! Подбайте про себе та своїх близьких.
Наші талановиті воїни 💪🏼🇺🇦

Незламний народ, незламна країна!

Автор: moisei.bondarenko.
13.04.202413:38
Інформаційно-аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2023 рік, які надійшли від державної установи «Урядовий контактний центр»

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» Торецькою міською військовою адміністрацією Донецкої області Бахмутського району проведено роботу щодо розгляду звернень громадян, які були надіслані на розгляд через державну установу  «Урядовий контактний центр» (надалі – ДУ «УКЦ») протягом 2023 року.

Згідно з динамікою надходження звернень громадян, у порівнянні з 2022 роком зменшилось надходження звернень отриманих від ДУ «УКЦ»  на 75% (2022 рік – 654 звернення, 2023 рік – 162 звернення), що пояснюється евакуацією значної кількості мешканців Торецької міської територіальної громади до більш безпечних регіонів України.

Найбільш актуальними питаннями, з якими звертались заявники у 2023 році:

- житлово-комунального господарства - 69 питань, що складає 43% від загальної  кількості;

 - соціального захисту населення -  64 питання, що відповідає 40% від загальної  кількості;

- з  інших питань: послуг зв’язку, торгівлі, охорони здоров’я та освіти тощо - 29 питань, що складає 17% від загальної  кількості.

З питань житлово-комунального господарства найбільше звернень надійшло з приводу відсутності комунальних послуг, а саме - водопостачання та електропостачання. З питань соціального захисту у 2023 році населення Торецької територіальної громади найбільше турбували питання соціальних виплат,  матеріальної допомоги, реабілітації та соціального захисти пільгової категорії населення.

Всі звернення розглянуто в установленому чинним законодавством України порядку, про результати розгляду заявників поінформовано.
13.04.202412:08
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТОРЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!
Нагадуємо, що всі мешканці громади мають змогу отримати Витяг про реєстрацію місця проживання у будь-якому б регіоні вони не перебували.

Де можна подати документи на внесення відомостей або змін:
- Донецька область, Бахмутський район, місто Торецьк, Центр надання адміністративних послуг з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 14.00 (у разі безпеки);
- Черкаська область, місто Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, будинок 157, з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.00;
- Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул. Воскресенська, будинок 41, кабінет 306, з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.00;
- місто Київ, вулиця Якуба Коласа, 8Г, Святошинський район, з понеділка по п’ятницю з 08.00 до 16.00 за попереднім узгодженням за номерами телефонів: 0958477917 (Наталія Яківна), 0997816532 (Оксана Володимирівна);
- місто Київ, Святошинський район, вул. Івана Крамського, 10 (орієнтир станція метро Житомирська), у четвер з 10:00 до 15:00;
- Полтавська область, Кременчуцький район, місто Глобине, шляхом попереднього дзвінка на номер 0684728778, Звягільська Меліта Станіславівна, з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 16.00;
- Отримати консультацію та подати документи на внесення відомостей або змін онлайн можна в телефонному режимі з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 16.00 за номерами 0684728778, 0507606113 (Звягільська Меліта Станіславівна).
Пераслаў з:
Zelenskiy / Official avatar
Zelenskiy / Official
Світ має все необхідне, щоб зупиняти будь-які ракети, «шахеди» та інші засоби терору. Світ потребує лише рішень, які можуть повернути справжню, надійну безпеку.

Україна може зупинити російський терор, може убезпечити своє життя, життя всієї Європи та інших регіонів світу від розповзання зла. Саме для цього ми потребуємо підтримки наших партнерів, і кожен день затримок із допомогою – це нові зруйновані будинки, це додаткові знищені життя.

Дякую всім у світі, хто справді допомагає захищатися від терору. Дякую кожному й кожній, хто робить усе, щоб зло не брало гору.
____

Фото: Alex Babenko, Roman Pilipey, Ігор Гурев, George Ivanchenko, Катерина Клочко, Serhii Mykhalchuk, Alex Babenko for AP Photo, ДСНС України, Danylo Dubchak for Donbas Frontliner, Pavlo Petrov.
14.04.202406:13
І як і десять років тому Сили оборони України продовжують відстоювати кожен сантиметр Донеччини, сплачуючи за це, подекуди, найдорожчу ціну.

За матеріалами сайту Донецької облдержадміністрації
14.04.202405:58
Щодня о 9:00 — загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації.

Згадаємо убитих росіянами жителів Торецької громади.

Серце солдата Олександра Борисенка зупинилось 22 жовтня 2023 року у Чернігівський обласній лікарні, внаслідок хвороби, спричиненої травмами, які боєць отримав під час несення військової служби. Олександру було 41.

Народився Олександр 26 грудня 1981 року у м. Донецьк. Навчався в школі № 4 міста Торецьк. У 2001 році закінчив Дзержинський гірничій технікум, здобув професію електромеханік. Після закінчення технікуму протягом року працював на ДВ АТ «Шахта «Новодзержинська». З 2002 року працював на ВП «Шахта «Центральна» ДП «Торецьквугілля» електрослюсарем. Працюючи на шахті, вступив до вищого навчального закладу «Донецький Національний Технічний університет», де отримав повну вищу освіту.

На початку повномасштабного російського вторгнення 23.03.2022 року пішов захищати країну добровольцем. Служив на посаді водія-радіотелефоніста роти ударних безпілотних авіаційних комплексів. Брав участь в активних бойових діях біля міст Ямпіль, Бахмут, Лиман, Кремінна.

Помер Олександр внаслідок хвороби, спричиненої травмами, отриманими внаслідок бойових дій, 22 жовтня 2023 року.

Пам’ятаймо!

За матеріалами Книги пам’яті та пошани громадян Торецької міської територіальної громади
росія вбиває цивільних
Паказана 1 - 24 з 3574
Увайдзіце, каб разблакаваць больш функцый.